Strácam najlepšieho kamaráta.....

Príspevok v téme: Strácam najlepšieho kamaráta.....
Zaran

Zdravím,názov témy hovorí za všetko,som z toho nešťastná,budem vdačná za každý povzbudzujúci príspevok,či dobrú radu.
S terajším kamarátom sme sa spoznali pred piatimi rokmi ako noví spolužiaci.Prvé tri roky som ho absolútne neriešila ani on mňa,vedeli sme o sebe,sem tam padlo na chodbe "čau,čau" a to bolo všetko,žiadne kamarátstvo,nič.Proste neutrál.
Na začiatku štvrtého ročníka odišiel študovať na rok do Ameriky,aj to mi v podstate fuk,no po roku sa do piatého ročníka vrátil a základe rozhodnutia našej novej triednej sme museli sedieť spolu.
A tu sa to všetko začalo,aj ked sme rozdielni,našli sme spoločnú reč a sadli sme si.Žasla som pretože on bol v triede vždy"big boss",fešák,z milionárskej rodiny,točili sa okolo neho jak chlapci tak dievčatá samozrejme,na mňa až do toho času pôsobil namyslene,prešlo pár mesiacov z neho sa vykľul človek akého som si mohla tak maximálne predstavovať.DOKONALOSŤˇSAMA!Stal sa z neho úžastný kamarát,hovorili sme si všetko,vždy sme si mali čo povedať,posrandovali sme ale ak bolo treba,v úzkych sme držali spolu.Získal si moju plnú dôveru,čo sa nikdy predtým nikomu nepodarilo,ani rodine a viem že aj ja jeho.Všetok čas v škole sme strávili spolu,po škole sa za mnou trepal 10km min.3-krát do týždňa,ja zi ním som ísť nemohla,rodičia ma vždy držali doma,ešte aj večer na fb sme spolu písali dlho do noci,proste všetko super až kým....
...si nenašiel frajerku.Spočiatku som sa tešila s ním,aj ked som rátala s tým,že naše stretnutia sa kvôli jeho novej známosti obmedzia,veľmi som chcela ju spoznať.O jeho novom vzťahu som sa dozvedela ako prvá,jeho priateľku som brala ako možnú budúcu kamarátku,no prešlo ma to ked mi ju po týždni predstavil.
Zarazila ma,prišla mi zvláštna,nevyžorovalo z nej nič dobré,taká hmmm falošná alebo neviem ako to nazvať,proste niečo na nej sa mi protivilo,ale neriešila som to hlavne že je môj najlepší priateľ šťastný.Stretli sme sa niekoľko krát,bola milá,tak mi odľahlo,bola som rada že som sa prvotne mýlila,prešli 3 týždne,jeho návštevy sa stali čoraz vzácnejšie až prestal chodiť úplne,nedvíhal mobil,neodpisoval mi na fb,nič,najprv som to pripisovala jeho novému vzťahu čo som v podstate chápala,ale miesto radosti čo človek vo vzťahu prežíva on bol pravým opakom.Smútný,podráždený,mĺkvy,tak ako ja,aj okolie si všimlo že niečo nieje v poriadku,tak som mu povedala,že nech vyklopí čo sa deje.Priznal sa ako s jeho láskou naozaj je.Vo vzťahu sa trápil,nudil,hádky boli na dennom poriadku ale nechcel ju opustiť,lebo žeby ju to vraj ranilo,čo sa mi nezdalo ked som počula ako mu frajerka do mobilu ziape že on ju neznáša a ak jej niečo nekúpi,v pohode ho pošle k vode,on bol zdeptaný,no vo mňa vzbĺklo sto čertov.
Viem že miešať sa do cudzích vzťahov nepatrí,ale tu sa nedalo len tak pozerať.Cítila som úpotrebu ju "navštíviť"tak som sa rozhodla po škole zájsť za ňou domov,čo už nebolo potrebné,na vlastné oči som ju videla na zastávke oblizovať sa s nejakým chlapcom ale môj kamarát to nebol.Ostala som tam stáť s otvorenou papulom a čumela som na nich jak teľa na nové vráta,následne tak dav na zastávke čumel na mňa :D,Otočila som sa na opätku a šla na bus domov.Odvtedy som ju nevidela,je tomu asi dva týždne a kamoš sa stále s ňou trápi,neraz mám chuť vykričať mu akú špinu za "priateľku"!Čo myslíte?Povedať mu to?On sa pre ňu skutočne trápi,zatial čo ona sa J*be s bohvie kým,a po ňom chce aby jej kupoval darčeky!

šaňus

ach mám tiež podobné ako ty ja tiež svojho najlepšieho kamaráta strácám ale ešte nie som istý s mojím naj. kamarátom som chcel tento rok vela krásných dni zažiť ale nestalo sa odminulého roku som ho vôbec nevidel ani neviem prečo už skoro dva mesiace neviem o ňom nič . neozval sa mi a ked mu volám nechajte mu odkaz ani neviem prečo minule mi povedal že často mu volám i kd vkaždý piatý týždeň som sa mu ozval no neviem jak to s nami bude bojím sa a to bývá len 12 km od nás chcel som byť s ním ale ked on nie tak nie to sa mu znepáčilo ako som sa zaregistroval na pokeci to ho dosť zmenilo že to je nedobré atd inokedy ked sme cez telefon hovorili ani velmi nechcel sa rozprávať no ale nič ked on chce vie kde ma nájde ja sa nehnevám prajem mu len vela síl a šťastia a nech má najlepšieho kamaráta tam kde má no ale ked on neni ten pravý potom kto to je kde je kedy sa objavý len treba počkať trpelivo trpezlivosť ruže prináša. A čO sa týká teba nie nepros ho a nevnucuj sa lebo by to bral po svojích a mal by si sním aj nekaké tie konflikty a problémy nechaj ho tak ak je jedného dňa sa určite objavý ten pravý neboj sa ktorý ťa nikdy nenechá v kaši a ktorý bude stáť vždy len pri tebe drž sa ahoj

sewie

ty co riesis?jasne ze mu to povedz!...akoze keby on videl tvojho frajera sa oblizovat s inou a nepovedal by ti to...co by si si o nom myslela?...

3nttt

nejsom moc za to starat sa druhym do vztahu,ale pokial to uz hranici s vyuzivanim,prechcanosotu a vypocitavostou, som tiez za. bojis sa mu to povedat.je dost mozne ze sa na teba nasere a bude nejaky cas zduty,ale ked sa dozvie (a to sa urcite dozvie) aky uchvat ma, a zisti ze ty si to este aj vedela, bude este nasranejsi. a mozno mu len pomozes vyzut sa s toho nestastneho vztahu.

jumbák

Zamilovanosť je zamilovanosť, hlúposť je hlúposť. Môže ju milovať akokoľvek, ale rozumný človek aj napriek tomu dokáže vycítiť, keď ho niekto zneužíva. On by mal otvoriť oči. Ty sa pre to (zatiaľ) trápiť nemusíš, viacmenej je to ich vec. Máš ho rada, čo je fajn, ale takéto veci si musia vyriešiť sami bez toho, aby sa o to zaujímal niekto tretí. Ak ti ide o jeho dobro, tak sa nemusíš báť. Mladý časom príde na to, aká je jeho "láska" v skutočnosti. Bude ho to bolieť, ale poučí sa.

Zaran

Baby,dakujem za podporu:)Nad tým dôkazom som premýšľala aj ja len neviem ako sa k nemu dopracovať kedže nemám istotu či ju pri niečom podobnom prichytím a vtedy ma to buhožiaľ vyfotiť nenapadlo :(a čo sa týka dôvery...no netuším komu by uveril,ja som mu nikdy neklamala,máme úplne úžasný vzťah ale ju zas ľúbi len ho mrzia tie hádky,mrzí ma že nevidí to ako ho využíva,asi pred hodinou sme si písali cez fb tak som sa vrátila k tomu telefonátu,snažila som sa nenápadne otvoriť oči no on mi tvrdil,že to bolo len zo srandy no mne to tak neprišlo,sú spolu necelé dva mesiace a on jej už kúpil dvoje zlaté náušnice a to NEZARABA!Jej rozmary hradí on zo svojho vreckového,kt. celé utratí bud v drahých reštikách kam ju bráva alebo za šperky a handry pre ňu!

Leela333

To je fakt smutné, ak také dobré priateľstvo skončí kvôli jednej ****... V prvom rade, ak by ho mala naozaj rada, bola by ho nechala občas si vyjsť aj s tebou (lebo sa stavím, že sa jej vzťah vás dvoch určite nepáčil), keďže si pomerne dôležitou súčasťou jeho života. A ďalšia vec, je mi z toho úplne jasné, že ho len využíva pre peniaze, čo je riadne bezcharakterné a úbohé. Keby ju raz nechal niečo zaplatiť, tak by ho pravdepodobne na mieste nechala alebo sa odula, mrcha.
Určite by som mu to povedala, byť tebou, len možno fakt budeš potrebovať nejaký dôkaz... Neviem nakoľko mu na nej záleží, ale zamilovaní ľudia majú klapky na očiach a veľmi ľahko môže dať prednosť jej pred najlepšou kamarátkou. V každom prípade ho nenechaj trápiť sa. Držím palce :-)

lochness

tazka dilema, bud riskujes ze uveri skor jej keby si mu to povedala alebo ze to raz zisti ze si to vedela a bude este horsie...

ja by som mu to asi povedala, ale zohnala by som si daky dokaz - odfotit tu defku inflagranti, lebo ked mu to povies len tak moze si mysliet ze si vymyslas alebo ziarlis...

alebo sa s nim skus najprv o tom opatrne porozpravat, len tak ze ako to medzi nimi klape a ci jej veri alebo daco take, aby si videla ako na taku temu reaguje

podla mna je horsie zit v klamstve a nechat sa vyciciavat flandrou dakou, tak ma pravo vediet pravdu a ked sa ju rozhodne ignorovat, sam si bude ublizovat

a ak by si mu to povedala a on by zareagoval tym ze ti neveri a ze by sa s tebou uz nechcel kontaktovat, nechaj tak a nevnucuj sa, aj ked to mozno bude tazke... take veci zvyknu vyjst najavo a on ked vychladne a uvedomi si ze si mu cely cas chcela dobre, tak sa aj sam ozve... drzim palce