Neexistujú verní muži

Príspevok v téme: Neexistujú verní muži
A-Z-ka

stale sa tu opakuju temy o manzelskej nevere. zeny sa pytaju, preco su muzi neverni, nechapu to, nechcu to nejako stravit. lenze pravda je zial taka - nic take ako verny muz neexistuje. a nic take, ako muz, ktoreho na zene zaujima nieco ine ako sex, tiez na zemeguli nenajdete.zeny toto nechcu prijat, preto ustavicne robia chyby vo vztahoch s muzmi. a je tu este jeden neprijemny fakt: keby neboli zeny, ktore su ochotne spavat s muzmi inych zien, neboli by ani neverni muzi. to je to stare zname: ked suka neda, pes neskoci. ved v prirode je to tak isto. a muzi su prilis primitivni na to, aby si mysleli, ze su nieco viac ako zvierata. im sice stale z papule visi uslintany jazyk a snoria na vsetky strany kde je ta akuratna suka, ktora roztiahne, ale pokym ju nenajdu, dovtedy si nevrznu. take je to jednoduche. takze sa nemozno divit manzelkam, ze na tie suky nadavaju, ved bez nich by ich ko-ko-ti sedeli doma pri telke alebo si lestili vtaka niekde v hajzli.
a teraz ma mozete chlapi poriadne zdrbat, ale ti, ktori ste zenati a myslite si, ze kecam, si najskor dobre zacrite do svedomia.

doubledog

tak to nie je ziadny velky objav :)

akurat je zbytocne to pisat, kedze zeny su geneticky naprogramovane tak, aby tuto informaciu nevedeli pochopit a prijat.

0vecka

2 siza kedze lost nikdy zensku nemal a tak skoro ani mat nebude ak vobec tak mu to s tym ze nebude neverny verim :)

Smirnoftka

lost si presne ako moj teraz uz manzel :) tiez ma zasadu, ze nikdy a ja tiez.. nemame dovod sa podviest a ani nikdy mat nebudeme..

Ninka03

Hm, ono je to s tou vernosťou asi fakt zložité. A zásady sú dobré akurát na to, aby ich ľudia alebo porušovali, alebo aby ich zväzovali. Lebo - povedzme si pravdu, v živote najviac radosti prináša spontánnosť. Tým nechcem povedať, že nemáme byť korektní voči našim blízkym. Ale byť verný iba kvôli normám, to človeka neteší. Určite je lepšie byť verný preto, lebo mi to tak vyhovuje.

siza

lost,
moja zasada sa tyka predovsetkym mna a naozaj ju nejdem nikomu vnucovat. Ono to suvisi aj s mojou druhou - nesud cloveka, pretoze nevies, ako by si sa naozaj zachoval v jeho situacii. Mozes len predpokladat, ale naozaj to zistis, az ked sa v takej situacii ocitnes.
Tvoje nikdy zasady sa mi pacia a budem drzat palce, aby si ich vzdy dodrzal, ale realne... zo skusenosti... no, nikdy nehovor nikdy :-)

lost

siza, dik :)

anjelik, no neviem, nerozmyslal som nad tym co sa stane ak sa stane :))

vies, ja to beriem ako:
nikdy sa neopijem,
nikdy nestavim viac penazi ako si mozem dovolit na blby futbal,
alebo:

nikdy nesadnem za volant opity ;)

myslis, ze aj tuto plati "nikdy nehovor nikdy" ?

podla mna nie, pretoze kedze nepijem, ani prilezitostne (proste neviem tomu prist na chut, mozno ale by som nieco nasiel), tak neexistuje aby som si sadol za volant.

ale toto je asi fajn priklad na "nikdy nehovor nikdy" lebo si uvedomujem, ze sa moze stat nasledovne:

mam garantovany mesiav volna, uplne ze na 101% sa nic nemoze stat, a na 101% nemam dovod ist do auta a tak si napr s manzelkou dame vino.. alebo proste nieco..
no a potom, smykne sa a musim ju zobrat do nemocnice, alebo mi vykrvaca doma.. povedzme ze RPZ bude obsadena, a sused neni doma, ona nezvladne riadit..

mal by som si sadnut za volant?

ja mam v tomto jasno, ale odpoved nepoviem :P

ak to beries napr takto, ze nikdy nehovor nikdy, tak mozno aj podvod sa moze stat, lenze podvod a tento priklada je na milardy Km vzdialena, lebo asi tazko sa smyknem hoci aj v opilosti tak, ze dopadnem na nejaku zenu tak, ze podvediem manzelku ;) to je fyzikalne myslim ze menej pravdepodobne ako koniec sveta v 2012..

som otvoreny prakticky akemukolvek nazoru alebo alternativam (aj v nazoroch) ale toto jedno zapada do skupiny, kde mam sakra jasno a myslim ze aj keby viem ze za 1 hodinu bude koniec sveta, moj nazor to nezmeni..