Neexistujú verní muži

Príspevok v téme: Neexistujú verní muži
A-Z-ka

stale sa tu opakuju temy o manzelskej nevere. zeny sa pytaju, preco su muzi neverni, nechapu to, nechcu to nejako stravit. lenze pravda je zial taka - nic take ako verny muz neexistuje. a nic take, ako muz, ktoreho na zene zaujima nieco ine ako sex, tiez na zemeguli nenajdete.zeny toto nechcu prijat, preto ustavicne robia chyby vo vztahoch s muzmi. a je tu este jeden neprijemny fakt: keby neboli zeny, ktore su ochotne spavat s muzmi inych zien, neboli by ani neverni muzi. to je to stare zname: ked suka neda, pes neskoci. ved v prirode je to tak isto. a muzi su prilis primitivni na to, aby si mysleli, ze su nieco viac ako zvierata. im sice stale z papule visi uslintany jazyk a snoria na vsetky strany kde je ta akuratna suka, ktora roztiahne, ale pokym ju nenajdu, dovtedy si nevrznu. take je to jednoduche. takze sa nemozno divit manzelkam, ze na tie suky nadavaju, ved bez nich by ich ko-ko-ti sedeli doma pri telke alebo si lestili vtaka niekde v hajzli.
a teraz ma mozete chlapi poriadne zdrbat, ale ti, ktori ste zenati a myslite si, ze kecam, si najskor dobre zacrite do svedomia.

siza

lost

ak si si na 100% isty, ze ty si ta vynimka z pravidla... drz sa toho. Kazdy ma narok na svoj vlastny nazor, pokial ho nechce silou mocou vnutit niekomu inemu. Bud verny svojej partnerke a ja ti len budem zelat, aby si mal taku, ktora si to dokaze vazit a oceni to a ze budete obaja stastni a nebude vam nic chybat...

anjelik

:o)))
Lenže..ja si skôr vizualizujem iné...mantinelizmus..to jest čiernobiele videnie sveta..a to je príliš nebezpečné, lebo vedie k jednej veci a tou je netolerancia. A teraz myslím aj u teba..čo keď sa ti to naozaj prihodí, čo sa potom stane?? Dokážeš to u seba akceptovať?? Ak by si teda staval svoju hodnotu na tomto? Akékoľvek absolútne vyhlásenie vedie k určitej tvrdosti..a tým pádom uzavretosti voči iným názorom. :o)
Trošku nadhľadu nikdy nezaškodí.;o))

lost

tj:

ak niekto povie ze je nieco nemozne, tak mojou pracou je dokazat opak, bez ohladu na to ci je to mozne alebo nie :P

vyzualne to vyzera takto:

writingfrommyheart.files.wordpress.com

a v pohyblivych obrazkoch to vyzera takto
www.youtube.com
alebo takto
www.youtube.com
no alebo
www.youtube.com

lost

preto to stale pisem, lebo stale sa to rozobera a stale niekto vytiahne "evera existue a vera neexistuje" :D ci aky je opak slova nevera :P

to neni presviedcanie ale mozno to tak vyzera fakt :D

ale to je praca Trolla :) :P

anjelik

Lost, mňa tvoje príspevky vždy pobavia, nič v zlom. :o)
Ono stačí trošku zmeniť uhol pohľadu a vynorí sa jedna otázka...že prečo?? Prečo tak veľmi potrebuješ ostatných presviedčať, že ty budeš VŽDY verný? Veď v poriadku. ;o)))
Môžem sa mýliť, ale človek spravidla stále dokola rieši to, s čím si zase až tak istý nie je a preto to znovu a znovu vyťahuje * na svetlo*. To ovšem nebude tvoj prípad. ;o)

lost

Ten typ "A" co som uviedol, tj. muz co by pre 0,5-1-2+ roky bez sexu podviedol svoju zenu, ktorej pred oltarom (ci na meststom urade) sluboval vernost az na smrt, a nasledne plakal/lutoval..
tomu hovorim tazka sebalutost a patri na psychiatriu..
a moze mat milion vysokych skol a cokolvek, moze byt bohaty ako chce a mohol byt zneuzivany v detsvte lubovolne hardocre.. proste sebalutost je smiesna..

lost

GoFruit

absolutne isty ze by som ju nepodviedol :)

proste mam svoje zasady, ktore maju extremne vysoku cenu.. a ja to neberiem takto

A)
ok, pol roka som nesexoval, au au, chudak ja, omg, chudacik, strasne, idem si zaplatit prostitutku, sexy, ou jeee, jeejeee..
(o rok neskor)
dpc, nestalo mi to za to :( ach nee, chudak ja, chudak ja... ou neee nene..

B)
ok, tak teraz mame krizu, ale stoji mi chvilkove potesenie v tomto case a na tomto mieste a potom o pol roka sa pozriet manzelke do oci, KED UZ BUDE VSETKO OK a sex zase mozny..

Cize to co robim dnes, beriem to ako jednotlivy kus puzzle buducnosti, resp. mam rad dlhodobe investicie, nie kratkodobe..

To by som mohol mat "luxusne spolocnicky" kazdy piatok, ved aj tu na fore ich je dost, co tu pootvarali temy a chvalili sa s tym :P

Ale nemam :) a nie som impotent.. ale proste nechcem si v buducnosti vycitat, ze som bol v mladosti idiot.

ucim sa z chyb inych :D ako to porekadlo ci co to je..

a verim ze nie som unikat v tomto, a mnoho chlapov by to zvladlo..

GoFruit

lost ty si vazne myslis ze keby napr. ste mali dake problemy kvoli ktorym by ste nemohli spolu spavat aj vyse pol roka, napr. by ste sa nevedeli vyliecit z dakych pohlavnych chorob a teraz ty by si mal cestu niekam a tam by sa ti natrcila naozaj zvodna kraska, tvoj typ, a zvadzala ta a dotykala sa ta, robila to naozaj takym sposobom aky sa ti paci... si si isty? urcite?
no ja teda neviem ci by ma moj muz nepodviedol, on vzdy hovori ze urcite naschval nie, ze by to vyhladaval, ale zase blbe nahody... no nerobim si iluzie, ale tiez si na 100% myslim, ze by som mu to neodpustila a letel by... AJ keby som syna mala stratit, nemohla by som tak zit, v nedovere, v ponizeni

lost

plus na nieco take ako "mam zenu" a "na plazi som stretol zenu svojich snov" sa nedam nikdy, lebo ta "zena snov" je len fyzicka schranka, ktora ma zhodou okolnosti proporcie idealu v danom case a na danom mieste.. staci sa pozriet z ineho uhla (tj, prejst 10 metrov do strany) a ideal sa rozplynie ...
a neverim ze existuje tak silny hormon, aby ovladol moj mozog :) tomu proste nikdy neuverim :D nikdy..
uznavam ze je narocne si udrzat kazdy den cely den chladnu hlavu a niekto to mozno berie ako zivotny handicap/obmedzenie ze si clovek zivot neuziva, avsak stale si stojim za svojim nazorom :P a kludne pouzijem nepouzitelne slovo NIKDY :D

lost

nechcem odsudzovat :P

ale ja trvam na svojom, ze nepodvediem :P

nikdy a bodka

ale to nemozem povedat o tom, ze nezavrazdim, napr v sebeobrane.. ukladna vrazda pravdepodobne nie, ale jeden nikdy nevie, kto ma naserie dostatocne ;)

teda nepocitam vrazdy pocas vojny, nepokojov a v sebeobrane..

osobne by som ho skor zmrzacil ako vrazil, technicky povedane..

ale nevera, hmm, to nie :) uz len z principu ak by bol cely vesmir proti mne, tak by som sa najskor rozisiel a o den na to mal inu zenu, tj. uz to technicky nie je podvod :)

ale take, ze mi niekto nasype do drinku drogu a potom ma oblbne a tymto sposobom veri ze povediem svoju zenu, tak je na velkom omyle :)

proste neexistuje sposob, ako by ma niekto mohol do takeho podvodu dostat, neexistuje :P a ked ti napadaju nejake scenare, tak kludne napis :) budem rad, lebo si budem moct davat vacsi pozor :D