Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je bozkavanie len pre zeny?

to som ja

No ja uplne suhlasim so skoricovou.A ty mily wreck sa nerob taky skromny...len aby sme sa tu o teba nepobili..:D

škoricová

To nemôžeš tvrdiť. Ak žena stretne niekoho, kto jej hlavne povahovo vyhovuje, tak s ním pôjde aj na koniec sveta :D

wreck

:D damy moje, no uplne odpadavam ake ste mile na mna, a pritom som sem dokopy nic nenapisal. :)

lenze ja som dost snovy typ, navyse, stali sa mi nejake veci, a tak mam teraz strach zo zien. a este sa mi v tomto obdobi deje nieco dost zvlastne, akoby z kategorie sen, comu vlastne vobec nerozumiem.

a teraz, ked ste take zmatene z predchadzajuceho odstavca, este dodam, ze by som sa vam ani nepacil. :)

Slota

vela chlapou sa nerado boskava a patrim k nim aj ja.A preco to je no ja mislim ze muzi idu radsej hned na vec ale zeny maju rady intimne predohry

to som ja

wreck:juuuj,aka skoda!!!!myslim to,ze si zadany...a ako vies,ze by si sa mi nepacil??Mas prispevky uplne podla mojho gusta..A tym myslim skoro vsetky,co som od teba citala.

wreck

:) nie tak celkom. ale neboj sa, o nic az tak neprichadzas. nepacil by som sa ti.

a len pre istotu: ten druhy zakladny dotykovy organ je... ruka. aj ta druha. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je bozkavanie len pre zeny? - Fórum - ZDRAVIE.sk