Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

toľkokrát omieľaná otázka

Príspevok v téme: toľkokrát omieľaná otázka
jaaaj

ked som si čítala forum a baby si pýtali radu, môžem byť tehotná, tak som sa smiala a teraz ja sa tu idem pýtať, nikdy som to neriešila ale ale teraz zmatkujem, boli sme s priateľom spolu, povedala som mu, nech dáva pozor, ale on tvrdí, že v žiadnom prípade nemôžem byť tehotná, menštruácia mi začala v sobotu, trvala do utorka, a včera ( v stredu ) sme boli spolu...hovorí, že to nie je možné, pretože vajíčko sa ešte nevytvorilo. Je to tak?

sweater*

nepotesim, je to sice nepravdepodobne ale nie vzdy je to tak. do slaka sak je problem pouzit aspon gumu ??? mat styk naostro je vzdy risk, ci je pekne, ci je skaredo, ci krvacas alebo ne. radsej si zober escapelle, a uz nevymyslaj hovadiny

Sejla

ale veď dobre, to nebolo predmetom otázky, preto to tu neriešime.. A osobne zdielam s tebou názor, že urobím pre to maximum, chcem mať veci pod kontrolou... Inak toto mi nedá: skúsené radte. Takže ja mám jednu skúsenosť s "prerušovaným sexom" a tiež to bolo hneď po skončení menštruácie. A neotehotnela som. Takže je to bezpečné;D (irónia) - ale na druhej strane ten mesiac v strese, že ´čo ak´ nestojí za ten jeden ušetrený kondóm:)

wreck

aha, takto. ja to teda nechapem, lebo to mam asi prilis binarne -- ak chcem dieta, urobim maximum aby bolo, ak nechcem dieta, urobim maximum aby nebolo. na nejake davanie pozor tu teda nikde priestor nevidim.

ale uz som ticho. radte vy, skusene devy, tuto skorotehotnej. ;)

Sejla

tak jasné, je to riskantné aj pri "dávaní si pozor" ...ale aspoň je o dosť menšia pravdepodobnosť otehotnenia, ako keď ehm... to do nej pustí.

wreck

Sejla, mne to nie je jasne. ak sa tym mysli vytiahnut vcas, tak to je trosku slabe danie si pozor, kedze prerusovane milovanie ma taky pearlov index aky ma, nie?

zuziik

wreck- toto nemyslíš vážne, povedala som že neberiem žiadne tabletky hádam každému chlapovi by to malo dojst, alebo ked poviem že dávaj pozor....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

toľkokrát omieľaná otázka - Fórum - ZDRAVIE.sk