Problem s chudnutim

Príspevok v téme: Problem s chudnutim
ByVeronika

Poctivo a pravidelne cvicim, snazim sa zdravo stravovat a robim vselijake cviky hlavne na zostihlenie stehien a stale nic, postava sa nijako nemeni :( uzivam HAk Maitalon uz rok, je mozne aby tieto lieky mali vplyv na chudnutie aj ked su nizko hormonalne ? .. ked som ich nemala chudla som noramlne ale toto uz je sila, snazim sa vselijako a vysledok ziadny ... ma niekto taky isty problem?

wurva

ked pijes kavu, tej vody by si mala vypit este viac ako dva litre... vies, preco ti vecer najviac chuti? pretoze pocas dna mas vsetkho nedostatok... nevyvazena strava... a to, co zjes vecer.. potom telo uklada na tuky.. radsej keby si to mala vymenene.. ze doobeda normalne, poobede tiez .. a vecer uz len zeleninu... a ked jes, aj cvicis ako predtym, je normalne, ze sa ti to ustalilo... ak chces teraz dalej chudnut, musis pridat eset viac pohybu..

babajaga2

už dlho sa snažím schudnúť, chýba mi dať dolu posledných 5 kíl, no nejako sa to zastavilo, proste jem ako predtým aj sa hýbem ako predtým, ale už nechudnem...počula som niečo o sacharidových vlnách, ktoré naštartujú metabolizmus, neviete mi niečo poradiť, ako ich praktizovať?...alebo som počula radu na rozbehnutie metabolizmu, že medzi diétne dni si dať aj také dni, keď ješ viac sacharidov aj kJ, na oklamanie organizmu, proste aby si telo nemyslelo, že stále je nedostatok jedla a teda aby ho neukladalo do zásoby vo forme tuku...stravujem sa tak, že doobeda aj poobede len ovocie a zeleninu, no večer mi najviac chutí, tak o siedmej si dám grah. rožok so syrom nízkotučným a zeleninou alebo jogurt s vločkami a semienkami alebo kuskus so zeleninou a pred spaním pohár polotuč. mlieka...viem že je to chyba takto jesť, ale mne proste celý deň nechutí, až večer...a prinútiť nasilu sa neviem a nechcem...a ešte pijem veľa kávy, ale aj ostatný pitný režim dodržiavam, min. dva litre čistej vody a neslad. čajov...ďakujem za rady.

ina prezyvka

malo jes a malo cvicis :) 30 minut na orbitreku je proste malo. skus cvicit kazdy druhy den aspon 50-60 minut alebo skus hiit

wurva

no veronika, mna zaujimalo skor, ake dlhe obdobie sa snazis schudnut.. nie kolko minut denne cvicis.. a tych 30 minut cvicis kazdy den? to nie je zase az tak vela.... ale lepsie ako nic to je urcite :) ak sa tak budes drzat aspon tri mesiace, mohla by si pomalicky zacat chudnut.. ale lepsie by bolo pridat podla mna este to cvicenie.. nemusis cvicit kazdy den, mozes styri-patkrat do tyzdna, ale ak budes cvicit hodinu, bude to ucinnejsie

±

Malo jes, musis jest viac aby si chudla :-) a rozlozit to na 5-6 jedal v priebehu 2,5-3 hodin. Posledne jedlo tak 2 hodiny pred spanim. A ziadne take ze po 6. nejest, to je blbost, praveze vecera je dolezita, pri spanku nechavas telo tolko hodin bez zivin az do ranajok...

ByVeronika

ranajkujem bud celozrnne pecivo s paradajkami, al. musli s mliekom, obed vecsinou to co je navarene ale v malom mnozstve a na veceru ako kedy - biely jogurt al. cierne pecivo al. zeleninovy salat. len sa mi nedari zatial dodrziavat ze napr . po 6 nejem. niekedy nepotrebujem jest za cely den ale potom ked si dam veceru je to horsie ... ja uz neviem co robit :/

ByVeronika

no vzdy som cvicila 30 min orbitrek a potom drepy a este nejake cviky , teraz som zacala 15 min orbitrek, drepy a potom zasa 15 min orbitrek. niekedy aj trampolina al. svihadlo. a chcem zacat chodit von behat .. uz som z toho zufala :(