chcem sa s nou bozkavat!

Príspevok v téme: chcem sa s nou bozkavat!
neisty222

idem von s jednou kockou s kt. sa obcas stretavam,poznam ju uz dlhsie.rad by som zistil,akym sposobom ju pobozkat na pery tak aby to pokracovalo bez toho aby sa odtiahla resp. urazila.neviem jej pocity, je skor kamaratka,nemam pociy ze ma o mna zaujem. nechcem aby sa to medzi nami pokazilo. ako pokracovat??

Vemeno

Magy,

netlac tu kaleraby do hlavy neistemu. Ak by mala ta buchta trocha chochmesu, tak ho stopne hned po prvom "komplimente" a nenecha ho strapnovat sa dalej. Tymto len ukazala, ze nestoji za to aby s nou vobec niekto, nielen neisty, stracal cas.

Vemeno

neisty,

ako odpad sa citis preto, ze si vylozil vsetky karty na stol, bez toho aby ona vylozila, co i len jednu. Pokerovy hrac z teba asi nebude, ale ber to ako zivotnu skusenost, na ktorej sa da dalej stavat. Vyhodu si ziskal len v tom, ze si zistil, ze je zakerna a neberie ohlady na inych.

neisty222

Alchemist, ty mas mozno ine priority, kazdy sme iny. ja som s nou casto,uz by sa patrilo posunut sa niekde vyssie. nie je to dievca z diskoteky kt. pretiahnes na zachodoch.stale jej kupujem dary,vonavky,sperky,kvety,platim vecere a drinky. stalo ma to plno penazi,len vcerajsok 100e, ale nejde mi o peniaze pokial by som mal z toho osoh aky by som si prial.uz neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.o co potom v tejto hre ide???ja tuzim len po jednom....

Magy

neisty222 - nejak mi chybaju zakladne informacie - kolko mate rokov, ako dlho sa spolu kamaratite a pod.

zrejme budes musiet este trochu dospiet kym pochopis, ze na skutocnu lasku a vztah treba DVOCH! To ze ty chces a ona nie, nestaci. A pokial nie si sebec alebo magor, tak na nu tlacit nebudes. Laska sa neda ani vyprosit, ani vyhrozit. Ak to ona neciti, tak s tym vela nespravis. Nechaj tomu volny priechod a spravaj sa ako spravny a ferovy kamarat. Len tak s tebou ostane kamaratka. V opacnom pripade ta bude vnimat ako hrozbu a bude sa snazit ukoncit vas vztah. A to bude pre teba o to horsie, ak sa ta zacne stranit.

Mimochodom... k dobremu kamaratstvu patri aj otvorenost. Povedal si jej o tom, ako sa zmenili Tvoje city k nej?
Alebo sa to snazis riesit "naznakmi"? Niektore zeny nepochopia, kym to na nich nevybalis rovno. (A niektore ani potom.. :DD)

alchemist

ja mam 27 frajerku som este nemal, max som s dievcatom bozkaval jeden vecer a ked som to chcel zopakovat na druhy vecer tak sa odtiahla :) a nebolo to len pri jednej babe :D ja sa citim ako odpad :D

neisty222

ano spomenula ze sa jej paci iny chlapec,ja som jej cely vecer hadzal kompliment za komlplimentom...ona mi nejak nic neznacila.ako bavili sme sa super,nasmiali sme sa.ale zranilo ma to.fakt si to mohla odpustit.viem ze je to stratene. aj ked sa mame este stretnut,ale z jej iniciativy. ale neviem ci to ma zmysel.na rozlucku sme len pobozkali na lice a hned sa odtiahla ako keby vedela co mam zalubom... viem ze ma nechce, musim zabudnut... je to hrozne,citim sa ako odpad

Vemeno

Ak pred tebou spomenula niekoho ineho, dokonca, ze sa jej paci, tak kasli na nu. Toto by totiz nemala robit ani priatelka, nie to este mozna partnerka. Rozhodne nestoji za to, aby si sa nejako trapil kvoli nej. Su dve moznosti. Bud ma o sebe prilis vysoku mienku a chcela zistit, ako zareagujes, t.j. nebrala na teba ohlad, alebo si jej lahostajny. V oboch pripadoch nestoji za namahu.

agni

ahoj ak este ale mas malu iskierku nadeje v sebe tak jej to bud na rovinu povedz alebo napis...nic nie je horsie ako keby si o par rokov to lutoval, ze si sa jej mohol spytat lebo nemas co stratit...keby nenapises, ze hovorila o inom tak by to bol celkom normlany vecer lebo aj ja by som sa len pousmievala lebo by som bola tak v strese, ze by som zo seba nedokazala nic schopne vydat na mile narazky ;)...ty asi vies to najlepsie , teda si to asi vycitil...ja len tak, ze treba konat aby to clovek neskor nelutoval...takto som sa zbavila jednej lasky :p priznala som sa mu a som rada lebo by som sa stale kvoli nemu trapila...drzim palce ci uz aby vam to vyslo alebo aby si zabudol ;)

Deria

hm, mozes prezradit, aka narazka to bola? ja by som to nepokladala za stratene. a co ak si aj ona kladie otazku, ci to nie je nieco viac nez kamaratstvo a tiez nema odvahu to riesit?