antikoncepcia

matka:-d

aaa21 dobre tovja sestra je tvoja sestra a podla mna 16 rocne baby niesu eti ja zijem smojim priatelom uz dva roky to jest od strnast a teraz ked mam 16 rokov mamina to plne akceptuje lebo vidi ze sa lubime ale ved v pohod to je tvoj nazor...

aaa21

no to neje len preto ze ja som mala prvy sex po osemnastke.ale do osemnastky mi to pride take cudne,ked patnast a 16 rocne baby povazujem v podstate za deti,asi preto.viem to podla svojej sestry a ta uz ma 17 a keby prisla s tym ze uz spi s chalanom asi by ma trafilo.a pritom je fakt vyspela a inteligentna,ale podla mna aj tak nezrela.takze len preto.to neje puritanstvo ale len taky moj pocit.to je vsetko

Summer

nie cosi sak to by bolo od veci ked po 15ke uz niesi pod zakonom..to by kludne i mohla cakat do 35ky kym a tiez prist s rodicom:D...len chod neboj sa:)

ginngi

Summer a matka:-d dakujem wam, kazdy tu hovori ze od 18. a ten sex.. po 18 :D no, ehm,.... akoze.. na co cakat??? :D ale je to kazdeho vec, jooj, :))

matka:-d

vsaak monica kks a vies co?lezu mi na nervy ludia ktori vravia ze do 18 cakat treba so sexom jaaj no comment aspon ze ty si normalna vtomto fore

monica

ale to je blbost..jasne ze predpise bez rodica..ale musis mat nad 15 no teraz aks a to posunulo mozno uz od 14 ...ked uz nie si pod zakonom...jaked som nemala este 18 tak mi kludne dva roky predpisovali bez rodicov..

matka:-d

ale cica mne ju predpisala bez rodica ked uz mas viac ako 15 predpise ved mi to sama povedala ale zalezi od doktora