Spotene a studene ruky aj nohy

Príspevok v téme: Spotene a studene ruky aj nohy
zulah

ahojte, chcela by som sa s vami poradit ak s tym mate nejake skusenosti a tak.

bola som uz u mnohych doktorov, ale podla vsetkych som vporiadku, no mne dost vadi, najma v lete, ze nemozem nosit inu obuv ako botasky, pripadne ciny. Ked si dam balerinky, zabky, slapky...hocico, do coho nepasuju ponozky, je to hrozne, neviem v tom chodit, je to mokre, smyka sa mi..hrozna

a ruky...v lete uplna katastrofa...v zime tiez, ale to nie je az take hrozne. drzim sa s priatelom za ruku, uplne je po chvili mokra...a aj ked sa za ruku nedrzime...mozem robit hocico aj tak su mokre...uplne vidno, ako sa lesknu potom.

myslela som si, ze to bude zo stresu, no aj ked som v klude, tak su mokre.

fakt neviem co mam robit. poradte mi prosim. Dakujem

nora37

ja s potenim problem nemam, ale na studene koncatiny mne pomaha ginko, konkretne si kupujem amitamin® Ginkgo complex, lebo je aj pre alergikov a ja mam intoleranciu laktozy.

Lololosjs

Na potenie su dobre salviove tabletky - LIFTEA ŠALVIA, ale takisto si mozes robit kupele noh,pripadne aj dlani v dubovej kore - triesloviny zlazy dobre stahuju, ta salvia je zarucena, tu koru mozes ako adjuvantnu liecbu

zulah

ano aj ked som pokojna, potia sa mi dlane.

ked som v strese, to si myslim ze je normalne, no v klude je to blbe a neviem co stym

Mmle O

..a moje potenie prebiehalo spociatku tak, ze som bola nervozna..potom som sa potila..a potom som sa zacala potit len preto, lebo som si vravela: boze, zas sa budem potit....no..

Mmle O

..a naozaj si pokojna, ci v skutocnosti, aj vtedy, ked si akozepokojna, si v strese..??..bo ja som trpela podobne..a pomohla mi na to akurat meditacia..:/..som nervak..bola som..