Príležitosť robí zlodeja

Príspevok v téme: Príležitosť robí zlodeja
maracuja

prave odo mna odisla kolegyna. prisla sa k nam vyplakat, lebo urobila sprostost, za ktoru teraz pyka.
mala slusne manzelstvo a muza - podla mojho nazoru - takeho poctiveho dobraka. ja som mala pred rokom v manzelstve problem kvoli manzelovej nevere. neviem co ju to napadlo, ale pod vplyvom tejto udalosti si skratka chcela svojho muza overit. nahovorila dalsiu kolegynu, ktora medzicasom z nasej firmy odisla, aby zacala jej muza naoko balit. to sa aj stalo a aby bola prilezitost, pozyvala ju k nim coraz castejsie a posielala ju vencit psa so svojim muzom. spociatku jej kolegyna vsetko referovala, ale potom dala vypoved a uz sa nestretavali. ked jej zavolala, povedala, ze sa uz s jej muzom nestretava, ze to zabalila, lebo na to nema v novej praci cas. lenze ten muz stale castejsie nebol doma, stale mal nejake nove povinnosti, az jedneho dna ho nacapala s tou kolegynou v ich vlastnej spalni rovno pri cinnosti. teraz je uplne v soku, chce sa rozviezt a povedala, ze muza nechce uz v zivote vidiet. on je zda sa vyplaseny tiez, mozno ho sameho prekvapilo, co sa to vlastne stalo. priznal sa ale, ze sa do tej kolegyne zamiloval a nedokaze sa s nou rozist.
neviem, co z toho este vzide, ale urobit takuto nehoraznu sprostost a zbytocne provokovat, ked vsetko doma bezi ako hodinky, to je neuveritelna naivita. nic som jej neporadila, najskor sa musi trocha spamatat. snad to nejako zvladnu. nuz, co si narobila, to ma. niekto sa trapi s neverou, ktoru si nezela, iny ju doslova vyprovokuje. uz sa svet asi nacisto zblaznil.

Vemeno

Zaujimavy pribeh. Inak nemyslim si, ze by sa jednalo o podvedenie. Lebo manzelka zamerne poslala svoju kolegynu, ktora mala jej muza zvadzat. Takze vedela, co sa moze stat. Podviest sa da, len ak o tom ten druhy nevie, ze sa nieco deje. Takze muz ju rozhodne nepodviedol. Co sa tyka jej, tak muz rozhodne urobil dobre, ze si vybral kolegynu. Ma tak lepsi model a zaroven sa zbavil manipulativnej zeny. Este aby sud dopadol spravodlivo a manzelka nedostala po rozvode nic. To by som povazoval za happyend.

zltymelon

si moze teraz akurat tak trieskat hlavu o stenu :))) rozviest sa? ved to je jej chyba, co povie na sude? ju tam pekne vysmeju :)) nech si to uprace v hlavicke a zabojuje o manzela. ako bude zit s takymto pocitom ze si podpilila sama pod sebou konar?

lost

Revolutionary Road (2008) ? :)

inac daj cislo na tu babu, chcel by som cloveka co si svoju pracu odvedie svedomito a dotiahne do konca :)

myslim ze bude v zivote uspesna :D

sweater*

asi si aj jeho manzelka myslela ze sa to moze stat len v am. filme... to je z toho ked nam vymyvaju mozgy tou zumpou co nazyvaju mediami

wreck

heh, neuveritelny pribeh z mojho pohladu. a budem tu musiet byt zase za divneho, ale...

...vzdy som snival, ze sa mi toto stane a este stale tajne dufam. samozrejme nie s takym koncom, ale presne opacnym -- ked s prekvapenym vyrazom v tvari svojej milej poviem, predstav si co sa mi stalo. a ona sa mi s placom a so slovami 'ja viem' hodi okolo krku.

zase sa moje sny deju niekomu inemu, a ten ich navyse ani nezvlada. FML. :(