Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Melasa

zuzulko

na tej adrese bio-24 to uvádzajú ale skutočne neviem do akej miery či to nie je trošku reklamný ťah, pretože ked melasa vyšla na trh absolvovala som nejaké školenia a nič také som v svojich diaroch nenašla. môže obsahovať tieto látky pretože rastie a v zemi sa všetky minerály a stopové prvky nachádzajú a kedze prijíma vodu dostanú sa aj do trstiny ako takej. otázka je v akom prostredí a kolko prijala takýchto látok. neviem aký máš problém predpokladám že ťa trapia akné alebo niečo podobné a aj z dôvodu že melasa menej zaťažuje nie je zlá z pohladu celkového odlahčenia pri vylučovaní škodlivín z tela. možno tvoj problém potrebuje aj širšie riešenie ak chceš ešte sa ozvi

zuzulko

pozrela som si adresu,a naozaj pišu že obsahuje železo len aké množstvo. ja viem už davno že melasa je prirodne sladidlo lepšie ako cukor aj som ju tak niekedy davno ked prišla na trh používala ale osobne skoro nesladím tak ju už nepoužívam. ale za tie roky som sa nestretla s tým, aby doplňala železo. čo vedia iní nemusím vedieť ja a ked ho obsahuje vždy lepšie ako chemická napodobenina treba skusiť dajte vedieť. ja by som to použivala ako prevenciu ked je problém už na svete podla mňa je to slabé.

zuzulko

nepoznam melasu ja mám tiež poriadny problém s anémiou a v hraniciach ma drží čučoriedkový Narosan firmy JUST. okrem toho žiadna chémia a kopec tabliet ktoré mi len zhoršovali stav. jednoduchá prirodzená strava vela tmavých a zelených potravín. pitný režim. svetlo pobyt v prírode a ide to

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Melasa - Fórum - ZDRAVIE.sk