Nadmerne velké bradavky

Príspevok v téme: Nadmerne velké bradavky
kuk11

Mám velmi velke bradavky a bojím sa , že sa to nebude páčiť chlapom,ktorý so mnou budú spať. Mám 16r.,prsia celkom pekné,akurát, ale tie bradavky mám velké,nie sú take ako celé prsia ale predsa su dosť velké. Výhodou je,že sú takej svetlej farby,preto nie sú až také výrazné. Ale cítim sa ohavne. Muži? Môže sa vám aj niečo také páčiť ??

Nela41

Ja mám tiež také prsia a keď som mala 16 vkuse som nad tým rozmýšľala, no môj chlapec moje prsia miluje a nikdy sa nikto nesťažoval. Sú to proste prsia a to mužom stačí k radosti! :D

deff

hlavne ked mas 16, mala by si riesit normalne podstatne veci a nie to, co si o tebe budu mysliet "muzi ktori s tebou budu spat"... prisamvacku dnesne deti by sukali odkedy vedia na co to maju a potom same teen moms po uliciach... to akoze si predstavujes, ze pojdes s chlapom do postele, vyzlecies sa a on sa ti pozrie na kozy a s krikom utecie? alebo ze sa zacne smiat? ked na takeho narazis, nech to je poucenie pre teba, ze s chlapom sa "spi", az ked si si ista ze ho poznas a lubis a on teba tiez... a potom sa nestane zeby sa mu nieco na tebe nepacilo, lebo ta bude zboznovat... a ked nie, nie je to ten spravny chlap pre teba... a btw, mas normalne telo a normalne prsia tak nerob z toho vedu, chlapi su hotovi z akychkolvek prs :D

nathalia09

kuk,
netráp sa,jasné že mužom sa páčia velke bradavky :),že sa pýtaš.Ten pravý bude šalieť po nich,zbytočne sa tým zaoberáš.Možeš by´t spokojná,a pokojnááá.:)

ježiš

ešte by ma zaujímalo, či myslíš dvorce, alebo bradavky. lebo dvorce, to je ten kruho okolo bradaviek a bradavky, to sú tie končeky, ktoré pri dráždení stvrdnú a bábatká odtiaľ pijú mliečko. tak čo si presne mala na mysli? a áno, som muž. mladý. 21. stačí to na posúdenie vhodnosti tvojich bradaviek?

kuk11

ježiš : ty si muž ? .. ale ked každy ma mensie, vsetky kamosky aj som citala niekde a vacsina písala , že sa im pácia mensie bradavky .. :/

ježiš

ježiš, veď to je na celých prsiach najkrajšie. čím väčšie, tým lepšie. vidno, že si ešte nepolíbená...