Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....

Príspevok v téme: Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....
raspuša

Mám 20 rokov. Som vysoká 173cm.Mám miery 92/70/94 Už strašne dlhú dobu som sa snažila schudnúť z mojích 67 na 50kg. Je to môj, môj ideál, jediné po čom najviac túžim. Tú váhu som mala pred rokom. Ked sa mi k nej už raz podarilo dopracovať ale od vtedy som poľavila a vrátilo sa to sem. Som nešťastná, rána začínam s nadšením chudnúť a večer zakončujem nočným plačom že som to zase nezvládla. Na kúpalisko ma tento rok nikto nedostane a ani priateľa nechcem kým neschudnem. Chcem znova začať chudnúť od pondelka. Pohyb ma absolútne žiadny nebaví. To je najväčší problém. Takže hlavne to jedlo sa snažím obmedzovať čo najviac a veľa piť a spať a vyhýbať sa jedlu. Mala som už toľko ideálou, videí či fotiek ako chcem vyzerať. Snívala som o kockách o vyrysovanom bruchu ale už som tak bezradná a slabá že mi stačí len proste schudnúť a nemať faldy na bruchu ked si sadnem a nosiť veľkosť S. Ktorá slečna by si trúfla začať chudnúť so mnou chcela by som od Pondelka?

nathalia09

ja začínam od zajtra dukanovu-a som už na to myslím dostt odhodlaná,a konečne si začínam veriť,že to dokážem.Moja kamoška schudla 25 kg,ja tolko nemusím,ale aj tak už ozaj konečne chcem začať.

Magy

raspuša bohuzial, tak ako pise sewie, cely tvoj pristup k problemu je uplne zly. a tym padom je miziva sanca, ze svoj sen aj dosiahnes.
1. "Chcem znova začať chudnúť od pondelka."

od pondelka??? prepac, ale ty mas problem DNES a kazdy den! preco by si mala riesenie odkladat na pondelok? ak si myslis, ze tym, ze zacnes chudnut az od pondelka (alebo hocijakeho ineho dna), ze to bude lahsie, tak sa MYLIS! Poznas to versovane porekadlo "zajtra zajtra len nie dnes, vravi kazdy lenivec"? Ak chces riesit problem (akykolvek), musis s tym zacat IHNED a nie "mozno niekedy zajtra, pozajtra, blabla..."

2. "Pohyb ma absolútne žiadny nebaví. To je najväčší problém."
No asponze vies, ze to je problem. Ale ked to vies, preco ho neriesis? Asi ta nepotesim a ako vidim, aj ini ludia v diskusii ti to dali jasne najavo - bez pohybu neschudnes. Nie zdravo. Ak si myslis, ze zdravo schudnut sa da len neprijimanim potravy, tak opat - MYLIS SA! Mozes si precitat stovky podobnych pripadov v sekcii PPP, ako dopadli. Odstrasujuce priklady!

Takze mila raspusa - najdi si pohyb, ktory ta bude bavit. V spolocnosti a s kamaratmi to ide vzdy lahsie - takze nejaky sport kde nie si sama, tanec (od folklorneho po stepovanie), gymnastika, kalanetika, zumba... Je kopec moznosti, ako sa hybat a este si popri tom uzit kopec zabavy, len to treba najst a nebat sa! Osobne ti rovno zatrhnem argument, ze nemas talent na tanec. ja som zistil az v 25, ze ten talent mam, dovtedy som si sam o sebe myslel, ze som totalne tanecne drevo. Omyl. Dotiahol som to daleko.

Takze si ver a snaz sa. nie zajtra. nie za tyzden. DNES! A neprestavaj! je to tvoj zivot a aky si ho spravis, taky ho budes mat. Vyhovorky za teba neschudnu a uz vobec ti nezdvihnu sebavedomie. Len vysledky.
Vela stastia!

sewie

tvoj pristup je cely zly-ked si myslis ze zlyhas tak zlyhas...a najhorsie ze si si dala nerealny ciel!nechapes ze ak budes jest zdravo a hybat sa(nemusis robit ziadny kruty sport ale ako som pisala-prechadzky a pod) tak budes mat taku vahu aka ti je prirodzena...nastuduj si nieco o zdravej vyzive, potrebnom pohybe a pod. jezisi ono to neni az take tazke ako sa zda!ludia nevedia schudnut lebo chcu zazracnu dietu, zazracne tabletky a podobne hovadiny!a potom sa divia ze sa tocia v bludnom kruhu...daj si realny ciel, dosahuj ho realnou rychlostou...a prestan sa nenavidiet a trestat...

raspuša

no ja neviem teda ste mi veľmi nepomohli ale ja musim nieco robit zase so sebou len uz sa mi ani zacinat nechce po tolkych nespechoch to je ako zacinat nieco co viete že prehráte..

wyx

a mne dala teba. :*
no, a este takto. od septembra sa ti uz naozaj važne začínajú galeje. v pondelok sa ides zaregistrovat do kniznice a ides písat bakalarku a tú skolu dokoncíš! a basta.
a pozri co sa zo mna stalo? ozelenela som z toho vsetkého. :DDD

[zruseny22]

wyx- dobre, vykonám. Ešteže ťa mám. Šak ja nikoho iného nemám, len teba. Ak mi vysoká škola nič iné nedá, tak mi dala Teba! NAJLEPŠIU KAMOŠKU NA SVETE!

wyx

a ty chces na riť hned alebo zajtra idem ja na vlak k vam? ale to nebude vodné bac bac. neopovazis sa nedojst!!!
ona je tak zvedava na tvoju vahu. ona je zvedava na tvoju hlavu.
a do tej agentury si napis mail, ci beru mimobratislavskych. okamzite!

[zruseny22]

wyx, ja si zasa hovorím, že v pondelok nikam nejdem, lebo som tučná, a ja ku psychiatričke taká tučná nejdem...

wyx

nežerie sa!!! Papá sa!!!
to si toho vela nezjedla. a ešte behá v takom hice. No, ja myslím, že v utorok ideš s kufrom...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe.... - Fórum - ZDRAVIE.sk