Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....

Príspevok v téme: Chcem byť tou ktorú mam v hlave, nie tou ktorá stojí na váhe....
raspuša

Mám 20 rokov. Som vysoká 173cm.Mám miery 92/70/94 Už strašne dlhú dobu som sa snažila schudnúť z mojích 67 na 50kg. Je to môj, môj ideál, jediné po čom najviac túžim. Tú váhu som mala pred rokom. Ked sa mi k nej už raz podarilo dopracovať ale od vtedy som poľavila a vrátilo sa to sem. Som nešťastná, rána začínam s nadšením chudnúť a večer zakončujem nočným plačom že som to zase nezvládla. Na kúpalisko ma tento rok nikto nedostane a ani priateľa nechcem kým neschudnem. Chcem znova začať chudnúť od pondelka. Pohyb ma absolútne žiadny nebaví. To je najväčší problém. Takže hlavne to jedlo sa snažím obmedzovať čo najviac a veľa piť a spať a vyhýbať sa jedlu. Mala som už toľko ideálou, videí či fotiek ako chcem vyzerať. Snívala som o kockách o vyrysovanom bruchu ale už som tak bezradná a slabá že mi stačí len proste schudnúť a nemať faldy na bruchu ked si sadnem a nosiť veľkosť S. Ktorá slečna by si trúfla začať chudnúť so mnou chcela by som od Pondelka?

Sejla

raspuša kolko máš vlastne rokov? Nechápem, ako môže niekto ešte aj v dnešnej dobe rozmýšlať ako ukážkový exemplár začínajúcej anorexičky a vôbec si to na sebe nevšimnúť, alebo sa k tomu staviať ľahostajne. Veď si prečítaj tu na fóre skúsenosti v sekcii PPP, pozri si nejaké dokumenty na nete, prečítaj články. My ti tu nehovoríme, že tvoj postoj nie je normálny, lebo ti závidíme, ani ťa nechceme provokovať. Ak sa ti páči chudá postava, tak schudni tak na 60, ako píše sewie... už vtedy ti budú ludia hovoriť "najedz sa poriadne, si kosť a koža", nieto mať 50 kg! Tie modelky síce vyzerajú niekedy pekne na móle, ale v skutočnosti o nich chlap ani nezakopne, kto by chcel takú babu, čo nič nevie, jej jediný sen je schudnúť, keď to nepotrebuje, nevie sa ani poriadne najesť a je večne nespokojná sama so sebou? Taká postava nie je ani sexy, ani zdravá! Počuj, sen zdravých ludí je dosiahnuť niečo vlastným rozumom, rozvíjať svoju osobnosť, byť lepším človekom, nie nejesť a schudnúť na 50kg. Sústredíš privela pozornosti do utopie. Nikto si ťa nebude viac vážiť, keď budeš taká chudá, nikto.

gerulata

www.rex-fox.com

hlupucka, si uvedom, ze fotky sa robia tak, ze sa modelka nalici, nacese, spravi sa 500 fotiek, vyberu sa ti najlepsie, a tie sa este upravia vo fotoshope. tak moze byt krasny kazdy.

Maoam

ale ty nie si Alessandra Ambrosio, ale Raspusa

problem je, ze mas problem s vlastnou identitou a odmietas sa

tvoje telo je urcite krasne, len si ho bohuzial neprijala a nemas ho rada

apropo : mne sa Alessandra vobec nepaci :-), je pekna, ma peknu postavu, ale nic mi nehovori, nic z nej nejde, co by bolo pre mna pritazlive

skor Miranda Kerr, alebo herecka Mila Kunis

vsetko je vec vkusu...

len ked sa prijmes a zacnes sa mat rada a hlavne,len ked objavis seba samu (zatial sa vobec nepoznas), mozes byt raz stastna

ked schudnes na 50kg, Alessandou Ambrosio sa nestanes

raspuša

mne sa alteticke svalovité telá nepacia... tak sa pýtam kto ide chudnuť so mňou... pozrite si Alessandra AMbrosio... to telo je pre mňa ideal...ale už nesnívam že by som niekedy mohla mať take miery...

gerulata

keby si bola perfekcionistka, nechcela by si byt chodiaca kostra, ale pekna atleticka sportujuca usmiata baba, ktora netyra svoje telo a dusu.

Maoam

no tam to zvycajne zacina...

apropo modelky nemaju PPP? :D jasne, roky na dietach typu jedno jablko denne :-), ok, nejake percento z nich je prirodzene chudych,a le zdaleka nie vsetky

tie, ktore maju okolo 180cm, maju ale aj okolo 60kg a nie 50-53 :-)

raspuša

modelky VS maju okolo 178-180cm a všetky maju od 50 do 53kg a anorexiu nemáju, Niesom šibnutá som len maximalne perfekcionisticka.