Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojím sa šoférovať

Príspevok v téme: Bojím sa šoférovať
Jannnka

Dobrý deň, už vyše pred rokom som začala chodiť do autoškoly, šoférovanie ma veľmi bavilo a od prvej jazdy s 1.inštruktorom mi to aj skvele išlo. Všetko sa to ale pokazilo keď som dostala 2.inštruktora(ten predošlý odtiaľ odišiel), pri prvej jazde s ním som vybuchla od zlosti, keďže bol nepríjemný a odvtedy mám nejaký blok. Absolvovala som s ním neskôr ešte pár jázd, ale už pár mesiacov sa neviem donútiť ani len zavolať mu a dohodnúť si jazdy. Na začiatku septembra odchádzam do zahraničia a rozmýšľam či mám zahodiť len tak tú možnosť mať VP (otec mi to zaplatil) alebo to mám dokončiť...čo je ale hlavné, ako sa k tomu dokopať.. Ďakujem Vám vopred za rady..

Deria

coooo, obtazoval akoze sexualne? no, pozor, nechcem sa zastavat instruktorov ale niektore baby si o to priam koleduju.:)

Deria

jannnka, neviem, co tym myslis, ze instruktor bol neprijemny ale z vlastnej skusenosti: moj bol na mna dost tvrdy, krical mi za usami, aby som nespala a pridala radsej plyn, lebo zdrzujem premavku alebo sa ma pytal: "a toto je akoze co, jazda?! podme, radime, ideme, na co cakame?!" niekedy som ho mala plne zuby, niekedy vsak aj zazartoval, poprial mi pri rozlucke pekny vikend, aj ked bola este len streda a potom sa na tom smial, ako ma dostal. na dalsej hodine mi uz pilil znova nervy a ziapal po mne. dnes som mu vdacna, ze bol taky, aky bol, pretoze som si uvedomila, ze bol sice na mna prisny ale ma aj vela naucil a neskor som sa dozvedela, ze je to jeden z najlepsich instruktorov. rozhodne si autoskolu dokonci, ci uz s terajsim instruktorom, alebo s druhym. pripadne to este s nim skus, ber to jednoducho sportovo, mozno to nebude az take zle ako sa ti zda. :)

Maoam

ja som zasa pocula x-krat o nadrzanych instruktoroch, ktori obtazuju mlade baby, trom kamoskam sa to aj naozaj stalo :-//

anamarie

Ja som mala tiez hajzla instruktora. Dievcatam nadaval tak, az plakali. Bud to prehltni alebo skus ineho instruktora.

dobra vila

Neda sa zmenit instruktora? Ak sa takto chova k tebe, pravdepodobne sa tak sprava aj k ostatnym... nie su na neho nejake staznosti? Alebo by ste mohli podat kolektivne, ak to je problem aj inych.
Neviem ako to funguje, ak uz mas tu danu autoskolu zaplatenu, ci ide vratit peniaze a podobne, aj ked mas podla mna dost vazny dovod, ale ktovie... inak ho ignoruj, je to tazke a cloveka, najma toho, co sa uci riadit, to riadne znechuti, ale maj na pamati, ze jazdenie ta bavi, a nejaky nervak hlupy ti nezoberie chut jazdit!
P.S: i tak to dalej ries... takyto ludia nemaju co ucit v autoskolach.

lost

Dokonci to :)
Ak vies mechanicky jazdit, tj. mechanicky manipulovat so strojom, ktoremu nadavaju auto, alebo vozidlo, tak jazdi ako chces a ignoruj instruktora, nech huci a huci, dovol mu, aby mu praskli nervy ako prvemu :) (a mozno tam uz ani nebude pracovat, kedze je to nejaky cas)
Alebo ako radi mejdlo..

Rozhodne sa nikdy nenechaj obmedzit tupostou inych ludi, ak chces jazdit, jazdi, ak chces tancovat, tancuj, ak chces spievat, spievat a ak chces, tak rob (cokolvek) :)

A ak ti niekto hodi poleno pod nohy (instruktor = poleno) tak ho preskoc, alebo ak mas silu, odkopni..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bojím sa šoférovať - Fórum - ZDRAVIE.sk