Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výber znamienok-chirurgicky / SKUSENOSTI

Príspevok v téme: Výber znamienok-chirurgicky / SKUSENOSTI
znamienka11

Ahojte, mám dosť veľa znamienok na tvári. Som rozhodnutá, že si ich chcem dať vybrať. Aspoň 2 určite. Pred dvomi mesiacmi sme boli v Ustave lekárskej kozmetiky v Bratislave. Tam mi na konzultácii povedali, že tieto znamienka sa nedajú vybrať laserom, iba chirurgicky. Potom som bola tiež v ULK na konzultácii s plastickým chirurgom a ten mi povedal, že na tvári mi ostanú jazvy väčšie ako znamienka. že sa musia vyrezať + 2mm po obvode. Čiže jazva bude veľká. V ULK majú aj dosť vysoké ceny. 1 znamienko- 133€ to je moc podla mňa.

Napíšte mi kde vám znamienka z TVÁRE vyberali, ako sa vám to HOJILO, či máte viditeľnä JAZVU a čo by ste mi doporučili.

PS: Máte niekto skúsenosti s Ustavom lekárskej kozmetiky v BA, Súkromná klinika ESTHETIC v BA, Mediklinik - Levice ?

ďakujem za odpovede... na výber idem na jeseň.

analyn

3 ci 4 mi zobral z tvare, a 2 z chrbta. Na chrbte a vobec na tele zostavaju vacsie jazvicky nez na tvari. Naozaj si nepametam, co to stalo, ale malo to byt viac, ale povedal, ze to mam s mnozstevnou zlavou. Kedysi mal stranky na nete, ja som ho tak nasla, aj sa objednala. Zijem vonku, a tak vzdy, ked idem na Slovensko, tak spekulujem, co vylepsit. Tu je to velmi drahe.

Liaaaa

Anylyn
kolko znamienok naraz ti vyberal dr Fabry, kedže si mala zlavu? Ak chcem 4 naraz dal by mi zlavu? alebo ich musi byť viacej, asi tak 7,8...?
Inak jedno mam odstranovane u jedneho chirurga na nohe. Znamienko malo 0,5 cm a jazvu mam asi 1x0,5 cm. Takže je väčšia a roztiahnuta a nemam tam čiarku. A je taka vystupena a na slnku dosť očervenie. To by so si chcela dať potom skorigovať vraj je nato nejaka injekcia.

znamienka11

Jazvy sa laserom uplne odstrániť nedajú, to mi povedali odborníci .. ale chodiť 120 km 6x je pre mna moc

Silvieta80

Inak, co sa tyka znamienok na tveri ti neviem poradit, ale ak ich mas velke a vadia ti, daj si ich odstranit, jazvicka casom pominie a mozes si ju dat aj odstranit laserom.

Silvieta80

Ahojte. Necitala som vsetky komentare z casovych dovodov.
Mala som vacsie znamienko na chrbte, vadilo mi pri cviceni, tak som si ho dala odstranit chirurgicky s lokalnou anesteziou. Nemala som ziadne bolesti, vsetko prebehlo hladko. Ostala mi po nom mala jazvicka, ktora bola nasjkor ruzova ale casom sa farba zlucila s farbou pokozky a teraz jazva uz nie je viditelna.
Mam v plane dat si odtsranit este jedno znamienko na bruchu.

Laurina22

Mozem ti to odfotit a poslat,ma to tak 1cm cca?Ale ano,je to vacsie nez bolo samotne znamienko,ale je to zas menej viditelne,je to len ciarka.

Laurina22

Ahoj,mne vyberali znamienka v Medissimo-MUDr.Rybár a mozem len a len odporucit.Znamienko z cela nie je absolutne vidiet jazva,na brade po znamienku jazvu mam ale make-upom to ide zakryt.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výber znamienok-chirurgicky / SKUSENOSTI - Fórum - ZDRAVIE.sk