utlm zašklby dezorientacia pomoc!

Príspevok v téme: utlm zašklby dezorientacia pomoc!
duken

Mozem sa spyat mam problem som nervozny permanentne netravi mi zaludok bolieva ma hlava aj oci a vkuse mi piska v usiach stale ked vindem vonka citim sa strasne divne.ked chodim al nieco robim tak ma ako keb seka doslova ked spravim pohyb tak mi mykne svalom tiez permanentne citim sa strasne unavene nevie to odist neda sa to prespat ani nic ked som za pc 4 hod dajme tomu ze nieco hram tak som tak unaveny ze to je nenormalne teraz som bol na dovolenke a bol som uplne v pohode prisel som s nej nespal som jednu noc potom som bol do 3 hore a na 2 den som bol v prdel doslova bolesti zaludka napatie v hlave bolest hlavi a perma piskane v usiach a unava a citim sa ako z ineho sveta .. bojim sa ze je to nador alebo co ,,

levandulka33

ja tiez lekarskym vysetreniam neverim a tiez neviem, komu comu verit, citala som o diagnostickom pristroje Diacom, ze to dokaze aj najst v ktoromkolvek organe vratane mozgu, co myslite, da sa tomu verit??

parazitik

zatial sama. neviem komu a ci mam v tomto verit. a davky som si urcila podla terapeutky p. Blahovej, avsak su pre mna nedostatocne (skor preventivneho charakteru), teraz sa riadim liecebnymi protokolmi z curezone, su komplexnejsie. cize to som tym chcela povedat, ze nedavam si ich len tak zbrucha, to ani neskusaj, predsa len, su to lieky a ak maju aj mat efekt, treba urcite veci dodrzat.

parazitik

prave psychiku mozu rozladovat parazity, konkretne neurotoxicke vylucky ich metabolizmu. oni ti proste zozeru vsetko dobre, tvoje ziviny, ktore potrebujes a budu ti chybat a este vylucuju take spolodiny a komplet ta otravuju. ja som mala porobene vsetky mozne vysetrenia a vraj som zdrava ako rybicka ale citila som sa otrasne a chradla zo dna na den. na psychiku som 2!!! roky brala lieky a ted v priebehu antiparazitky ani stopy po depkach a uzkostiach a co ja viem co, a to som este len v polovici liecby, ale ziadne klinicke depky a aj ine veci sa vyrazne zlepsuju. nemozem uverit, kolko sa clovek zbytocne trapil a pritom to tie kurvy spatne robia kolkokrat

duken

no nevem ako bolieva ma aj brucho ,, ale vraj to moze aj tetania bit tak neviem ale ako strasne mi travi bol som aj na krv aj na moc + stolica a ani stopa po parazitoch ako nekedi sa fakt citim strasne divne a mam tlak uplne nizko a piska mi v usiach ,, a strasne ma sklbe v celom tele na roz miestach ked vykonavam beznu cinnost bojm sa ze to je nador dpc. ale bol som pred 5rokm a mal som nejake psych problemi ako a nemal som nic ,, ale traz sa to nejako ,, meni vies ako aj psychika sa meni ja uz sa potrebujem dat dokupi ., a nevim co je somnou ach

parazitik

ale odporucam si vyziadat to neurologicke vysetrenie, lebo moze to byt aj ten nador, ale co citam, aj za roznymi cystami v mozgu su parazity a nie chybne delenie buniek, antiparazitalka by ti rozhodne pomohla, ale najprv sa daj normalne vysetrit, lebo mozno mas daky iny problem, az ti nic nenajdu, tak ries paraziy (i ked opat, oni su za velkou vacsinou zdravotnych problemov, na ktore ti dr daju lieky, ale to riesi len ten akutny dosledok, nie pricinu - parazitiskov)

parazitik

priklanam sa k tym parazitom. mala som dost podobne symptomy ako ty. bola som na tolkych vysetreniach, aj na neurologii a nic, za cele roky mi nic nezistili, krv mi brali xy krat. tak ti poviem, ked by si sa aj rovno dal testovat na parazity, na 98% ti ziadne nenajdu aj ked ich mas. mne tiez nie a liecim sa sama, na vlastnu past a o.i. mam aj pasomnicu, oni to so svojou ubohou diganostikou zistit zvacsa nevedia

amanda23

mozu to byt parazity, mozu to byt toxiny, aj napr. toto www.matrix-2001.cz, moze to byt celiakia, alebo ina metabolicka porucha, tazko sa to zistuje, sama takto uz nejaku dobu trpim, presne co popisujes..