Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nahota

Príspevok v téme: Nahota
mužíček

Ako je to s nahotou u Vás v týchto horúčavách?,po byte chodíte nahý alebo nikdy zo seba oblečenie nezhadzujete,aj keby bolo 50 stupňov.Lebo neviem,ja moc nahy po dome nechodím,ani nespím,skôr v gatiach,kedže bývam s rodičmi...,len asi tí, čo sa neradi odhaľuju,nemajú radi svoje telo,kedže nieje super a aj ja asi patrím k ním.

naturist

Nehanbim sa za nahotu. Ked je teplo, chodim po menej frekventovanych cestach, cyklodrahach, polnych a lesnych cestach nahy na bicykli. Som naturista.

Viktor

Zásadne nahý.Je to pre mňa vemi príjemné a oslobodzujúce.A nevadí mi ani okno naproti.Kto chce nech sa pozerá.

Slota

Tak ak nepatrite k Naturistom tak naco behat holy??Vies Naturisti su nahy preto stale lebo je to jeich zivotny stil chodit stale bez siat.Nudista sa vizlieka iba na plazi Naturista vsade tak kde sa da.

Blondula

ja som isty cas byvala sama a raz sa mi stalo,kedze som mala hlavne na chodbe otvorene okno uplne dokoran,ze si idme na weecko a oproti na streche boli nejaki divni chlapi :DDD kukali na mna jak keby videli "lochnesku" priseru :D ja vyliezla z postele,hola,teda len v gatkach,vlasy strapate :DDD bola som urobit potrebu potom som chodila po byte po stvornosky :DDD teda aspon okno som zavrela a hned v ten den som navliekala zaclony aj so zavesmi :D a zasadne som uz nikdy hola z postele nevyliezla :DDD

ina prezyvka

byvam s rodicmi, takze.. :) normalne tricko, sortky, ked nik nie je doma, tak iba spodna bielizen.. a mam rada svoje telo, ale proste sa nepotrebujem pretrcat naha..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nahota - Fórum - ZDRAVIE.sk