Kúpiť jej Vichy na strie?

Príspevok v téme: Kúpiť jej Vichy na strie?
SimonaD.0

Moja dcéra má asi od 12 strie , je ich tedo dosť! Má ich na zadku,stehnách,bokoch a čo ju strápi najviac aj na . Myslím, že nikto si to nijak nevšíma a má to vela dievcat a žien , aj tak moja tvrdohlavá 17ročná dcérka sa odmieta obliesť do plaviek.Má z toho až neuveritelné mindráky a ja chcem aby si leto užila ! Nie som bohatá ani nič, takže na žiadne zákroky jej nedám,je to podľa mňa zbytočnosť ale aj tak -trápi to ju-trápi to aj mňa- .. Myslíte si,že by mohol zabrať ten krém od Vichy ?? ..

Carie

Kremy jej nekupuj, ani od Vichy ani od nikoho, to vobec nepomoze. Dievca je vo veku, ked sa za seba hanbi, je to skoda lebo teraz ma najkrajsiu postavu, este pevne stehna a zadok co rokmi ak nebude na sebe tvrdo pracovat bude ochabovat. A nejakakych par strii, no kto je dokonale krasny bez jedinej chybicky krasy, snad len tie vyretusovane modelky z casopisov.

balu14

SimonaD.0

Kavovy peeling by som neodporucala robit na cervene strie. Zbytocne to netreba drazdit . Tak skor ten kavovy zabal ktory by mal obsahovat viac kavy a menej oleju

wurva

a teda ked to pomaha, akym sposobom? predpokladam ze to pomalicky "oskrabuje" tu odumretu kozu.. alebo akym sposobom to mizne?

SimonaD.0

balu14: máš s tým aj osobné skúsenosti?
Prosím povedz mi,čo mám všetko kúpiť,ako to urobiť?? .. Aby som poradila dcére..
Moc ďakujem

balu14

Ano som kozmeticka a vela krat som odporucila toto vychodisko zakaznickam,ktore i nemozu dovolit laserovu metodu. A boli spokojne po niekolkych mesiacoch (trpezlivost ruze prinasa ):)

wurva

zmiznu? mas to odskusane?.. ja som si to jeden cas robila.. ale nebavilo ma to dlho, kedze sa nic nedialo a strie vraj nikdy uplne nezmiznu