Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tie nase vyplaty ...

Deria

ja zijem v NRW, severne porynie, 1100 km od domova, tiez som sa mohla usadit blizsie, no ale co uz, vsetko nejde tak, ako si clovek zela.

Lulu2011

to tu kazdy zo zdravia zije v Nemecku, ci co :) ty kde byvas Deria?

lost - dobru :) ja mam fajront zajtra, maly je u deda a ja zatial nepracujem, ale aj tak ma zobudia zurive stroje rano od 7 podzemne vrtaky mi udieraju do uší a šaliem z toho

Deria

lost, ty myslis len na zivnostnikov ale kolko percent obyvatelstva su zivnostnici? a co ostatna prevaha obycajnych smrtelnikov?
no tu sa maju nezamestnani celkom v pohode. mas takych 700.-eur podporu, pomaly sa ti neoplati robit. poznam jednu 35 r. babu, ktora nikdy nerobila, lebo mi vypocitala, ze ked pojde robit, bude mat zhruba to iste, takze kazdy den vstavat...to teda nie je bohvieco, ja tvrdim, ze takto animuje stat na lenosenie.

Lulu2011

no a si vezmi , ze na vlastnom makas aj 20 hodin denne, nie je 15-16ta padla a fajront, sa chudak namaka a ostane mu co, poplati hypoteku, seky a je v prdeli, nevyspaty, zniceny, nervozny zrusi zivnost a pojde tovar vykladat z vagonov, ak mu este nejaka energia ostane,oplati sa len velkym obracačom

Deria

ano, s tymi bytmi to je horor! nechcem si ani predstavit, ze by som musela kupovat byt doprdele, vsak by som ho uz ani nestacila za moj zivot splatit. vidim, ako sa morduju moje netere. v okoli ziliny mam rodinu, ti si vsetko postavili svojpomocne, no ale to som zirala, to su vazne vily. vsetci, aj pomerne mladi tam maju uz svoje domy.

lost

profesia.pravda.sk

Kým teraz si väčšina živnostníkov platí minimálne odvody vo výške 160,3 eura mesačne, na budúci rok by to malo byť 185,3 eura.

25eur*12mesiacov to je nic pre chudobnych ludi? ;)

len tak napriklad :P

to uz bude vyhodnejsie ist na urad prace..

Lulu2011

Deria - jasne ze nie, ale uz sa mi stalo, ze sa znama rozculovala dokonca 3 ze z coho budu zit, ze ich sa ta dan týka, si myslim vase starosti mat :D

aj ked extra spravodlive to zas nie je, najma aj ked je niekto sikovny, ale ozaj :p

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tie nase vyplaty ... - Fórum - ZDRAVIE.sk