Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tie nase vyplaty ...

Lulu2011

no nezbavis sa, vsak aky je obraz tejto doby? ludia co podedili po babkach atd. maju byty a ti ostatni, co nemaju co podedit sedia aj 30-40 rocni doma pri rodicoch, naspat sa vracaju doby, ked nieklko generacii zilo hlava na hlave, desna prestava

Deria

lulu, ti co rozkradli uz tazko budu mat moznost dvihat dane, ti uz dobacovali! a fico nedviha dane priemernym obcanom. alebo je plat 3200.-eur na sk priemerny? nezabudajte, ze nadpriemerna vrstva su aj politici. fico vie, co robi.

lost

nj :/ a najhorsie je, ze aj keby chcel clovek pomoct, napr aspon rodine sa zbavit hypo, nemoze, lebo nevie ako..
asi jedine predat strechu nad hlavou a prekusnut stratu a odist za novym zivotom :D
ale to je dost riskantna stavka..

Lulu2011

lost - dakujem, ze ma lutujes :D ano stve ma ta hypoteka a neviem sa s nou zmierit, resp. snazim sa, lebo co uz? v skatuli byvat nemienim ani nadžgata v ubytovni s xy ludmi s rodinou, ale nestve ma vlastne ani tak ta hypoteka, ako jej urokova sadzba, nikde na svete take zderstva nie su! su ovela mensie, hoci ludia zarabaju niekolkonasobne viac a to je smutne na secol SR tao užerstvo

lost

Deria

pozor na cigarety :P
aj to je luxus :P

tak isto ako 80kW vysavac :P

(len provokujem, ale asi chapes moj princip :) )

problem je v ludoch, slovakoch..

preco fico nejde po ciganoch, co sa vozia na ID systeme?

alebo 2 miliardy eur kazdy rok co sa straca v DPH podvodoch?

ja som si kupil svoje auto na svoju vlastnu FO, ziadne odrby s DPH, a to som si mohol usetrit celkom dost (viac ako by som zaplatil za luxusnu dan za prihlasenie)

ale hlavne ze som "luxusny idiot co ak ma na vozidlo, tak ma aj na luxusnu dan" :)

hlavne ze v nemecku som s tym autom uplne siva mys, ale tu "luxus" :D

xaxaxa...

to bude veselo, ak mam byt naozaj extremne uprimny - je mi to jedno, lebo JA (a moj pes) mozem odist z Trnavy za hranice za menej ako 30 minut (a ani dialnicna kobra ma nedobehne, len tak mimo zapis) ...

lenze lutujem ludi, co takuto moznost nemaju.. a su viazany akymkolvek sposobom na SR, napr osobnym vlastnictvom bytu zatazenym 30 rocnou hypotekou...

dost toho ma na svedomi marzika a joj TV stanice, lebo davaju blbosti, napr mame leto, ak sa niekto topi, myslite ze mava rukami a krici pomoc? to davaju v TV.. takto oblbnu ludi od reality :D

a potom jasne ze volime koho volime (teraz je jedno ci fico alebo nie), ale volime ludi, co maju pekne reci v TV, ale realita je inde..

Lulu2011

Deria - ano rozkradli co mohli, teraz uz mozu parazitovat len na daniach, ktore mozno zase o nejake to percento dvihnu a rozne povinne poplatky

Deria

nie, to nebol miister financii s tym plynom a o tom monaku, to je vylozena kravina, pociatek nemal zapotreby ist do monaka na nejaku jachtu prezradzat vymenny kurz!:D
ano, lulu, vsetci, ktori kradli, by mali sediet! a hlavne rozpredali vsetky strategicke podniky, na ktorych stal stat, za babku!! a milionove provizie maju na cypre dobre ulozene. na slovensku uz totiz nie je co kradnut, moji zlati, vsetko je fuc! teraz ma fico ukazat, co vie? iha, ten si este uzije! no ale dobre, uvidime za 4 roky.

lost

A v rakusku sice sa platia vyssie poplatky za auta, napr namiesto 200eur PZP tam by clovek platil 1000eur PZP, no mozu to preniest na 4 auta, pokial mam aktualne informacie ale co je najdolezitejsie!

tam by som nemusel menit tlmice kazdych 50000 km !!! lebo na SVK cestach ano a podotykam, nemam ziadny tuning, ze by sa to opotrebovalo castejsie... hold svk cesty, na to nestaci ziadny inzinier :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tie nase vyplaty ... - Fórum - ZDRAVIE.sk