Prvé tetovanie

Príspevok v téme: Prvé tetovanie
mkika

Ahojte,chcela by som Vás opýtať kto máte tetovanie či sa Vám to veľmi zapálilo keď ste to už mali hotové.Mám 15 rokov a chcela by som si dať malé tetovanie pod bruško.Som alergická na pár vecí,nevadí to ?
Môžem dosať z tetovania nejakú kožnú chorobu alebo tak ? Poprípade infekciu ?
Prosím poradte mi ....Ďakujem.

Martinaa999

Ahojte chcem sa opýtať, ci sa môže nieco stať ked som si nechtiac poskrabala tetovanie. Mam ho 6 deň a dneska ma téma nechtiac poskrabal pes. Začalo mi trosku krvacat. Hned som si ho vycistila. Máte s tým niekto skúsenosti ?

Annie.S

ja mám 18,a tiež uvažujem,.. podľa vlastných skuseností viem, že 15 je veľmi nevyrovnané obdobie života.. :) som o 3 roky staršia a radím? iba preto že som v 15 urobila toľko hlúpostí, že do konca života na to nezabudnem.,. :/ fakt počkaj..mnoho vecí si časom uvedomíš, zvážiš, dostaneš iné priority, a lepšie zmýšľanie, a uvidíš , či sa to oplatí alebo nie :) veľa šťastia..a už keď fakt tak tvrdohlavo chceš, tak si nájdi KVALIFIKOVANÉ študio ! :)

Jefitto

Však pre mňa za mňa si potetuj aj bradavku, mne je to šuma fuck... ja hovorím o tom, že tetovanie je blbosť a normálny človek ho k životu nepotrebuje...

rachelgreen

ježiiš tieto názory :D mám dosť..dajte si jedno jablko a máte v sebe viac ťažkých kovov ako z tetovania

figymadlekiw

Poznám dievča co sa nechalo v 15 tich potetovat od kamosku, motív uplne trápny a este aj na figu spravene. A teraz sa toho uz nezbaví, aj ked si to dá preferovať ci zbrusit, stale bude mať ten bordel na sebe. Ja by som ti tiez radila počkať aspoň do 23 rokov, alebo si daj spraviť dočasné tetovanie.

xdanielax

mikika - mam xy kamaratov, znamych, (potetovanych menej, ci viac, alebo este viac) s ktorymi sme sa zhodli : nechat sa tetovat, ked ma clovek 15 je hlupost! A aj 18 je na zvazenie...

v tetovacom studiu by to ani nemali robit. Mimochodom, vsetky dolezite info sa najlepsie dozvies prave tam.
Urcite este pockaj.

Jefitto

Môžeš dostať HIV, alebo aj otravu krvi. Máš 15, tak skús počkať ešte nejakých 3-4 roky a potom, keď ti prestane hrabať, tak pochopiš, že tetovanie je blbosť