Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnut do mesiaca

Zuzana230810

Jedna baba tu raz pisala, ci sa da schudnut 20kg za mesiac....tak ked niekto pise 5kg, chapem to..: :D ja som od porodu maleho uz 9 mesiacov, schudla som 12 kg. ale citim sa super, netrapim sa dietou, sem tak ak je cas, pocvicim a to je vsetko... Cas zeny, treba tomu nechat cas. JOJO efekt pracuje pri kazdej diete!!!

zuzic

viky...v prvom rade ziadne kraviny mas 11 a predpokladam ze si nechces znicit zdravie. ak chces schudnut nech ta ani nenapadnu diety, sportuj a nemusis na elektrickom vyjdi si do prirody na korcule, beh atd moznosti je vela...okrem ineho budes rast este takze to aj same pojde.

viky10

Ahojte , mám 11 rokou 153 cm a 62 kg ..chcem schudnut bruchu a na nohach ,,, chcem ist do skoly chudáá ,,, poradíte mi prosim vas ? je to jedno ako či dieta ale aby to malo efekt mne je jedno kolko mam kíl ale ide mi o postavu športujem na bicykli ale elektrickom.. prosím som zufalá ,, najde sa tu dobtý človek ktorý mi poradíí ??? dakujem "

maciatko1991

ahojte ja by som chcela schudnut asi 10 kíl za 40 dni..vylucila som cukry.. pijem vela vody a delim stravu... popri tom samozrejme kazdy den poriadne makam :) je to realne vsak? :) mam 183 cm a 81 kil :)

TosHo

V prvom rade by ste sa mali zamyslieť nad svojím zdravím. Je veľmi nevhodné schudnúť veľké mnozštvo kilogramov za krátky čas...Koža na tele sa vám extrémne natiahne a popraská a vy budete vyzerať ešte horšie ako predtým. Preto by sme mali kobminovať vhodnú a hlavne zdravú stravu s pohybom a hlavne s cvičením.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnut do mesiaca - Fórum - ZDRAVIE.sk