Schudnut do mesiaca

aša

klifon nemáš pravdu raňajky sú najdôležitejšie,tie džúsy sú o ničom to nieje energia,telo potrebuje najviac energie ráno

klifon

Ja som citala pravy opak - na ranajky ovocna stava a doobeda ovocie kolko chces. Na obed priklad maso so zeleninovym salatom a vecera opat lahka - pr. zemiaky so salatom, alebo polievka...Drzim sa toho a cely den mam energiu, nepotrebujem ani kavu a to som bola silna kavickarka. Vecer si dam pol hodinu pre seba - cvicim pilates a co je pre mna hlavne, citim sa vyborne.

aša

Ak chce niekto držať diétu prvom rade musí začať raňajkami.Je to veľmi dôležité aby sa naštartoval organizmus.Raňajky:To je celozrnné pečivo ,jogurt 0,1%,šunku,veľa čerstvej zeleniny,vajíčka,syrečky-7až9% tuku,čaj,kakao-0,5%tuku.
reba si vybrať s toho čo ti chutí a kombinovať.Desiata:ovocie.musli tyčinky bb-kekse,
Obed s hmotnosťou 150g všetko okrem vysmážaných ,pečených,údených a veľmi mastných jedál.Väčšinou je dobré variť všetky mäsá na prírodno.
Olovrant ovocie jablko,banán,kiwi,pomaranč.Najlepší je čerstvý ananás aspom 2x do týždňa.
Večera niečo ľahké ryba-varené zemiaky,kuracie mäso-ryža,celozrnné pečivo-šunka-syreček.Nejesť po 17,30h.
Piť čaje, nízkoenergetické sirupy,sóda,
džúsy iba 100% a riedené.Sladkosti len musli tyčinky,bb-kekse,piškóty,výživy. Používať len hnedý cukor alebo necukriť vôbec.Nejesť žiadne pomazánkové maslá a všetko čo obsahuje viac ako 20% tuku.Čo je tiež dôležité treba aspom 2x do týždňa cvičiť.Diéte zdar.Ak to budete dodržiavať do 4 mesiacov môžete schudnúť14kg.

foxy

germi,ja som tiez jedla obcas tie polievky 2krat denne,ale viem,ze to moc nie je zdrave,tak sa tomu snaz vyhnut.a este aby si ma spravne pochopila,ja som jedla veceru okolo 17-17.30h a tu polievku som si dala okolo 20h som bola zase hladna, takze nie, ze by som miesto celej vecere mala polievku. na veceru som sa snazila vyhybat sacharidom,tak som si vecsnou dala tofu,2 jogurty alebo tvaroh,proste to co mi chuti.ak este nieco,rada Ti poradim,ale sama casom zistis, co je pre Teba najlepsie...a potom ma informuj o prvych uspechoch:)

germi

foxy, diky moc za rady, tak ja budem makat na sebe a hadam to volako dole dam :)) hlavne vdaka za inspiraciu, aspon viem ze sa da schudnut z tejto blbej vahy za tak kratku dobu :) neskor dam vedet, ze ako sa mi dari... ale ete mam jednu otazocku, ak mozem... polievky (zo sacku-take len do hrnceka-to je 0,2l) mozem papat aj 2x denne? akoze ako prve jedlo na obed a potom pripadne na veceru, ak budem hladna??? diky moc ete raz a sorry, ze tolko otravujem :)))

foxy

germi,tak ked este chodis do skoly,si este mlada a chudnutie ide lahsie:)ja som schudla tych 10kg v priebehu 3 mesiacov,1.mesiac 5kg, potom sa to na mesiac tak ustalilo,prisli sviatky.. a 3. mesiac zase 5kg a odvtedy si tu vahu drzim,ale ja som sa len vracala k svojej povodnej vahe...Jedlo nerada odporucam,lebo som vegetarianka a nie kazdemu to vyhovuje,okrem toho nepotrebujem kazdy den varene jedlo,co tiez nemusi kazdemu vyhovovat...ale moje obedy boli vecsinou ryza(naucila som sa cinskymi palickami,jedla som pomalsie a viac som si to vychutnavala) so zeleninou a jogurt,mrazena zelenina(urobi sa rychlo v mikrovlnke)a rozne sojove fasirky(tiez mikrovlnka) alebo sojove parky...samozrejme ,ze obcas som to prehnala,tak potom som dalsi den "jedla" len ovocne stavy..normalne do pohara a lyzickou,zabere to dost casu..az mas pocit,ze naozaj jes..a je to urcite lepsie ako hladovka:)ak som bola vecer velmi hladna,bud som isla skoro spat,alebo som si urobila instantnu polievku,je to rychle a vela vody..takze zaplni zaludok...ja viem, nie je to najzdravsie...nevyhybala som sa ani prisne alkoholu,ale len vino...uprimne Ti drzim palce:)