Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znovu huste vlasy

Príspevok v téme: Znovu huste vlasy
plumeria

tak sa Vas chcem spytat -tych ktori tento problem pozitivne vyriesili- ze co Vam pomohlo...
mala som vzdy huste vlasy ale v 18ke ma chytili depresie na cca 3 roky a vtedy mi dost vypadali vlasy...takze kedze mam geneticky dane huste vlasy len mi pocas zivota vplyvom depresie vypadali, moznu aj znovu take huste narast nie? no a teda co pomaha alebo co aktivuje rast novych vlasov...dakujem :)

stylishfox

Ahoj no mne na hustotu zabral šampon Revalid, dostať ho v lekárni a tabletky od tejto firmy. Samozrejme ak ide aj o vnutorný problém, kožná doktorka ti pomôže ale skôr ako kožnu voľ kožnu - estetickú doktorku. Má táto ambulancia aj odborný názov, prepáč nepomeniem si ale zaručene ti pomôžu, kedže sa zaoberajú aj estetickými zaležitosťami.

stylishfox.blogspot.sk

Kbecki

no rast vlasov ovplyvnuju hormony pokial viem.

ja som ten isty pripad aj mne sa to stalo. nosim clip in...

vlasy mi yacali rast ale su kratucke a stoja mi na vsetky strany hlavne pri cele. to potrva aj tak dlho kym narastu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znovu huste vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk