Zmenil som názor na psov!

Príspevok v téme: Zmenil som názor na psov!
Jefitto

Takže bratia, moje nenavistne prispevky, ktore som tu niekedy písal, si nevšímajte. Bol som teraz od štvrtku do včera na tábore v prírode na lúke. Prvý deň sme boli tam asi 4ria, spali sme pod celtou. Bol s nami jeden gigantický pes- kríženec malamuta s vlčiakom, ak si dobre pamätám. Celú noc nespal, lebo nás strážil (už to bolo jedno významné plus u mňa :D ). V noci o pol druhej začal robiť neskutočný randal smerom na les. Rýchlo som zasvietil čelovkou, ale nič som nevidel, lebo bola hmla. Pes bol jak pošahaný, proste ho tak škubalo, že ja myslel, že na reťazi vytrhne i strom :D Druhý deň sme našli v lese vyvalený strom, stopy a hovna od diviaka. Takže nas pes zachranil. A od tohoto dňa už viac "nenenávidim psy"

S jeho majiteľom som sa rozprával, že tiež nemá rád malých čoklov a to nemám ani ja doteraz. Taký, čo len brešu aby si ich niekto všimol, ale keď príde na lámanie chleba, tak sa poseru. Poznám momentálne 4roch velkých psov, ktorí sú na úrovni

DzanaFX

Ja svojho nedvíham, aj som nechala nech sa pobijú, keď so ich ale delila, fajne ma dohrýzli v tom amoku :-D...Ale nevadí, môj pes je super, Parson Russel je veľmi inteligentné plemeno, strašne jej to páli :-)))

bubble

keď myslíš.. jasne nech sa oňuchajú, a keď sa vrhne na mojho maleho čokla vlčiak, tak ich nechám oňuchať, jasné :D.. šak by ho mal medzi dva chleby :D ..Akurát včera som s nu bola venku a vrhlo sa na nu chlpate zurive klbko, aj ma to kuslo .. ked myslíš že takto by sa oňuchávali.. tak tu nieje dement ten pes

xdanielax

Jefitto - len aby si z neho nevychoval hovedo! :DD
Inac, asi aj poviem, ked teda hovoris! :)))))..lenze potom mi nejaka teta vynada a bude vybavene :D

Jefitto

Tak im povedz... normalne som začal rozmyšlať, že keď raz budem veľký...

Tak si kúpim dajaké poriadne hovedo psa :D

xdanielax

Ok, v tom pripade, tu retaz chapem :)) No mali ste stastie, diviak je inac zviera, ktoreho sa bojim hadam viac nez medveda :DDD ale on by vam aj tak nic nespravil v noci :)

DzanaFX - ved ja hovorim, zalezi na majitelovi. Ked toho psa zakazdym zdviha, jak zbada nejakeho ineho, ani ich nenecha, nech sa ocuchaju, vychovava si z neho uplneho dementa. Nemozem sa na to ani pozerat, lebo mam chut im nieco povedat.

DzanaFX

Chcem obrániť malé plemená, mám Parson russela a vôbec nie je uštekaná a neraz ma obránila...:-/ Ale hej dakedy sa zľakne aj ona...Ale aj tak...:-)))

Jefitto

Tak on inač nebol na reťazi, iba na noc ho kolega dal na reťaz, lebo keby vtey zdrhol za tým diviakom, tak by sme ho našli dakde v nizkych tatrach asi :D

xdanielax

to je pokrok :-)) Ja tiez nemam rada tie zurive ustekane prachovky ... ale to je vsetko chyba ich majitelov.

ale pes na retazi, to sa mi tiez moc nepozdava :/