Manželka sa zmenila

Príspevok v téme: Manželka sa zmenila
Joshooa

Zmenila sa na nepoznanie a len ťažko povedať čo je príčinou. Všimol som si zmeny ktoré nikdy nerobila či v správaní čí v pocitoch a reakciách. Začalo to všetko správaním voči mojej osobe, začala byt permanentne nervózna často ma odbíjala pri bežných otázkach, bola veľmi nepríjemná až hysterická a často ma hostila nadávkami a vulgarizmami. Navrch všetkého napriek tomu že som sa snažil starať o deti domácnosť a pracú okolo domu ako i nezanedbávať sexuálnu stránku a citovú stránku som mal stále na očiach vytýkané že som lenivý ,nemožný ,nezaujímam sa o deti doma nič nespravím a že celkovo som nie chlap a že sa mam porovnať s tým alebo tým aký sú oni chlapi a ja že som NIC ! Mohol som urobiť čokoľvek stále som bol ten najhorší. Často prehliadala veci na ktorých som drel cely deň a trestala ma urážkami za drobnosti ktoré som opomenul. V tejto dobe sa začala o seba viac starať či už si holi častejšie ochlpenie ako inokedy každý deň a takisto si lakuje nechty každý deň ako nebývalo zvykom. Nakupuje si veľa veci aj keď nie drahých ale toto všetko v období kedy naša finančná situácia nie je dobra naopak veľmi zla a to tiež nikdy nerobila vždy sa vedela obetovať za rodinu a až potom bola ona .Začala sa opaľovať i keď opaľovanie nenávidí a vždy ju s toho boli hlava, samozrejme večer stonala že jej je zle. Z prace často asi 4 až 5 kráť prišla s podráždenými perami na moju otázku prečo tvrdila buď že ich nemá chytene alebo že od lyžičky i keď predtým nič také nemala iba keď sa so mnou bozkávala. Zmenila sa jej pracovná doba a často alebo teda stále chodí domov o niekoľko hodín neskôr. Na otázku kde bola odpovedá že nakupovať i keď domov skoro nič nedoniesla dokázala nakupovať aj 3 hodiny. Často mame v aute posunutú sedačku i keď tvrdí že nikoho neviezla. Stále mi zatajuje veci alebo skutočnosti ktoré sa stali alebo sa majú stať a dokonca niektoré zapiera aj keď sú nad nebo jasnejšie. Nedávno zlomila náušnicu vraj že si ju zapínala a viac zatlačila ale ona si náušnice dole nedáva a nehovoriac o tom že nemá zlatý náramok ktorý som jej kúpil, tvrdí že ho stratila a nevie kde že pri upratovaní sa jej pokazilo zapínanie a že si ho niekde odložila ale nevie kam i keď náramok bol kvalitný a pri robote typu umývanie okien sa jej nemohol pokaziť. Často chodí preč a nechce byt nijako časovo obmedzená a tak si vymýšľa dôvody len aby si mohla uskutočniť svoj plán. Teraz dokáže porozprávať celej rodine aký som nanič i keď sa nikdy neotvárala dokonca ani mne. Permanentne ma odstrčí keď sa jej chcem dotknúť, dať jej pusu alebo inak prejaviť lásku ktorú k nej cítim i napriek tomu že ona mi prejavuje iba nenávisť , nerešpektovanie a odpor či averziu voči mojej osobe. Asi sú silne slova napísať , že mam pocit že niekedy jej nezáleží alebo teda uprednostni niekoho iného alebo niečo iné aj pred vlastnými deťmi, myslím si to preto , že ju nezaujíma či majú čo jest aký mali deň alebo iba to či je všetko v poriadku. Zakázala mi telefonovať jej aj keby som mal problém nemôžem lebo ju to obťažuje a aj keď mi 9 kráť položí a desiaty sa dovolám rodine povie že jej vyvolávam 10 krát za deň a že ju terorizujem svojimi častými telefonátmi. Raz keď som jej musel isť do telefónu zistil som že nemá záznam o posledných volaniach aj keď som jej v ten deň volal a nie sám a na to mi odpovedala že jej to vymazal telefón i keď všetci vieme že telefón nevymazáva hovory a už vôbec nie posledný volaný deň! Napriek tomu sa so mnou pohádala že som žiarlivý a že si vymýšľam a túto teóriu o žiarlivosti prenáša do celej rodiny aby asi vedeli aký som nemožný i keď niektoré veci so žiarlivosťou nemajú nič spoločné. V každom prípade mám manželku ktorá ma dokáže oklamať ( nie raz) a pri zistení tvrdí že ma oklamala kvôli mne aby nebolo zle ! Niekedy mam pocit že ma má za úplného blbca a dovolí si vymyslieť prízemnú lož len aby mi zatvorila ústa.

************

nikdy nehovor nikdy.....ale ako myslíš.ešte to zvaľ na seba a bude.Nechápem ťa.Mám dojem, že ty to ani vedieť nechceš.Aby si nebol prekvapený.no, ako myslíš.Nech sa darí.

...

Dakujem vsetkym za prispevky nakolko uz fakt neviem co robit, ako pisem nemam dokaz a toto mozu byt len moje vymysli alebo domienky a tak naozaj nechcem spravit unahlene rozhodnutie, mozno by mi lepsie padlo keby som na nieco prisiel a mal klud. Niesom makkota a som tvrdy chlap ale toto ma trapi a na take rozhodnutie potrebujem mat istotu ! Sledovat ju nechcem aj ked si myslite podaktory ze je to jasne ako facka ja by som nikdy nepovedal ze ma podvadza lebo ju nepoznam rok ani dva ale jej spravanie o niecom hovori a ja neviem prist na koren veci !

uško

ja na tvojom mieste by som jej povedala, nech sa rozhodne, bud rodina so všetkým čo k tomu patrí alebo nech vypadne, že ju doma nedržíš. Dospelý človek by si mal vedieť spraviť rebríček dôležitosti, a je len na nej ako sa rozhodne, len sa nenechaj využívať

uško

ona ťa nielenže podvádza, ale aj ponižuje a má ťa za komplet debila, nenechaj sa využívať, má ťa len za domáceho sluhu, čo sa postará o všetko ke´d ona nie je doma a užíva si bohvie kde a bohvie s kým. Musíš si stanoviť hranice a tvrdo si stáť za tým, nie že ona začne po tebe ziapať a ty si ticho, buď rozhodný a tvrdý

wurva

podla toho prispevku to na prvy pohlad vyzera tak, ze ta zena podvadza, ze je ta najhorsia a ty si nevinny....
avsak... ludia su rozni... a niektori su taki extremne ziarlivi, ze vidia aj to co sa nedeje... a mozno ju len velmi podozrievas a vidis to vsetko po svojom... a jej je z toho nanic... moze to byt akokolvek... nikto to tu za vas urcite nevyriesi... avsak drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne