Byt alebo dom?

anamarie

lost no chcela by som vidiet, ktory sused ti pokosi za cokoladu... Niektore tvoje nazory su fajn, no niekotre su uplne vytrhnute z reality.

lost

trava je ako holenie :)
az na to ze za posekanie travy mozem dat susedovi cokoladu a mam to z krku :D
resp pouzit automaty :)
ked uz fakt to je ten najvacsi problem :D

skor mi ide o to, ako tienit radiaciu na bunkri :D

iskierka

dom:) rano vstanem, v pyzame vybehnem na travnik s mokrymi vlasmi, vypijem caj, poškúlim po susedovi v záhradke :P v byte také nejde :)
a čo sa týka trávnika, kosenia, a roboty.. tam sa o nejakej námahe hovoriť nedá. veď je to predsa radosť :)

anamarie

Urcite dom, uz len kvoli susedom, v cinziaku je vsetko pocut. Ale treba mat k tomu vztah alebo si to davat robit - ja zboznujem kosenie travy, nemame velky travnik - za tristvrte hodiny ho pokosim, raz tyzdenne, teraz neprsi, tak hodinu denne polievame, my sa radi starame o dom a jeho okolie. A ked sa nieco pokazi alebo treba nieco opravit? Nastastie mam zrucneho manzela, ktory to urobi rad, v byte platis velke peniaze a ked sa rada zhodne na tom, ze treba nieco opravit, sami si dohodia firmu (bratranca) a stoji to vela penazi a ked nie si v rade, kde sa hlasuje (neviem si vybavit, ako sa to presne vola), tak musis vycalovat peniazky chtiac-nechtiac. Uz nikdy by som nechcela byvat v cinziaku.
Ano, treba odhrnat sneh, navyse mame dlhu prijazdovu cestu ku garazi, ale to je tiez konicek, cely rok je clovek vo forme a netreba chodit do posilky.
Blondula - vitam ta v klube milovnikov polievania zahrad:)