Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistit pasomnicu?

parazitik

myslim ze tak, ze vsetko zive ma svoje urcite frekvencie a aj kazdy patogen a parazit ma svojske a ten pristroj ich vraj v tele vie na zaklade toho rozoznat. ale uprimne, voci tejto diagnostike som tiez dost skepticka, hlavne preto, ze tie frekvencie sa mozu od pristroja k pristroju lisit, nie kazdy vie ake ma hladat... je toho plno o tej biorezonancii a jej (ne)presnosti, mozno v buducnosti to bude 100% fungovat ale zatial je to dost nevychytane si myslim

parazitik

GoFruit, nezistis, pokym si nepripustis ze ju mozes mat. ja som nikdy v zivote nemala clanky v stolici ako hovoria dochtori, ze je priznak. ale na curezone sa pise, ze jej pritomnost o.i. mozu signalizovat: nedostatok Bvitaminu, nechutenstvo, strata hmotnosti, rozne neurologicke problemy, nervozita, depresie, traviace problemy, suma sumarum som vsetky problemy postupne mala a verim, ze ked jej zatocim krkom, teda vsetkymi jej krkmi a clankami tak zmiznu :)

parazitik

obavam sa, ze dostat ju je veelmi lahke, nielen maso, ale i ovocie/zelenina nedostatocne umyte a aj ine veci... mozno staci raz zjest neumyte lesne plody, lebo to je asi jeden z mala prehreskov kde by som ju mohla chytit a ani maso surove nejedavam, teda jedine sushi ale uz ani to. mozno mozes to male sproste vajicko aj vdychnut zo susiacich sa psich exkrementov, ktorych je plno, vdaka vam psickari.
peto, ano, mozes ju mat. ja ju mam tiez, a dr. nenasli mi ziadneho parazita. sama som si nasadila lieky a az po nich vychadzaju clanky. a mala som vsetky mozne priznaky jej pritomnosti, ako zistujem postupne. a zbavit sa jej teda vobec nie je jednoduche, pohladaj si tu temu paraziti alebo na ceskom fore u pramene, tam je to komplexnejsie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistit pasomnicu? - Fórum - ZDRAVIE.sk