Strach vo futbale

Príspevok v téme: Strach vo futbale
Niikollas

Ahojte

Mám taký veľký problém v živote aj keď si niekto pomyslí,že ako môže mať niekto strach z niečoho čo ho baví.Som 17 rokov starý chlapec a hrám futbal už 10 rokov,no nebol tréning alebo zápas kedy by som nemal strach z toho že niečo pokazím napr.(zle nahrám a dostaneme gol alebo urobím chybu a všetci na mňa začnú vrieskať).Aj keď sa mi to často nestáva neviem nato prestať myslieť pred tréningom a hlavne nie pred zápasom.Neviem tu trému ani ten strach prekonať a pri tom sa tomu venujem už 10 rokov.Prosím ak máte nejaké dobré rady,ktorý ste tým už prešli (nemusí to byť len vo futbale,ale hocijaký iný šport) veľmi by ste mi pomohli pretože ja sa tým chcem živiť.Vopred Ďakujem

ajajaja

povedz si ,ze v zivote su aj ovela dolezitejsie veci ako dostat gol :) a to myslim vazne, nevysmievam sa . a hadam si jediny v time ,co nieco niekedy pokazil? k sportu patria aj prehry, chyby.

ccc66

Musiš prekonať ten strach a nikoho sa neboj,si musiš uvedomiť že si chlap a nie nejaky zosraty bojazlivy slaboch,viem ze sa to lahko rozprava ale skus si to povedat pred kazdym zapasom