Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šteňa maltezáka mini

Príspevok v téme: Šteňa maltezáka mini
Annie.S

ahojte, včera som dostala šteňa, sučku, maltezáka mini,.. pozerala som na nete rôzne rady, ako ju začať učiť novemu prostrediu,ale má to chybu. nikde nepíšu kedy začať s cvičením, a navyše má ešte len 6 týždňov. je maličká, a stále len spí . myslím že ešte mala ostať pri matke, ale nevedela som , že ju dostanem. a ešte, kedy približne by som ju mohla aspoň opláchnuť ? alebo okúpať,? a ako maltezáci zvyknú, slzia im oči, a potom maju taku hnedu srsť pod očami od sĺz. ako ju vyčistiť..? čítala som, že sa to dá, ale nepísali ako..prosím poraďte, je to náš prvý psík vo vnútri. ďakujem

m.

Ja som si tiež kúpil psa. Veľmi inteligentnú rasu (Canadian dachshund). Si predstavte, že sme trénovali a trénovali a ani po troch mesiacoch som nebol schopný, aby som sa naučil mu podať labku.

Lussy2013

My sme nasej maltezacke cistili ocka s borovou vodou asi 4x a potom som vzala noznicky a vzdy som jej to zaslzavene odstihla ... a dnes nema ani 2 rocky a ma to krasne biele a aj slzit uz prestala. Maltezaci su bytove psiky, nie su stavane na pobyt vonku. Su to vyslachtene az skor preslachtene psiky. A kupat take male steniatko tak raz za dva tyzdne .. samozrejme ak by malo hnacku alebo sa kdesi zablatilo tak pokojnr oplachnut len teplou vodou nozky, dupu ale zbytocne nekupat celeho

lombardo1981

Maltezák mini je výmysel množiteľov. Kedy to ľudia konečne pochopia. Tak isto čivava mini a podobne.
Alebo v priloženom linku vidíte Maltese mini?
www.fci.be
www.fci.be

zuzi74

madar3036, to psica bude uz za 2 roky urcite vycvicene...stara tema:-)
Oci sa cistia borovou vodou, dostat kupit v lekarni.

madar3036

my mame mini maltezaka takze viem co robit.

ocka sa cistia kazdy den kvapkami do oci
sprchujte ju 1 do 2 tyzdnov ale iba ked musite
veterinar vam povie viac
(:
Cvicit ho mozete zacat po prvom tyzdni aby si zvykal

MARMELADA

AHOJ MI SME HO UMIVALY OD JEHO 2 MESIACOV A UCIT ASI MAl vtedy2,5mesiaca neboj sa a ked to bude najhorsie tak mu okolo ociciek obstryhajte no ak mas po prvy krat psika radsej to neskusaj chod do nieakeho psieho salonu hlavne potrebuje klud

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šteňa maltezáka mini - Fórum - ZDRAVIE.sk