Dovolenka s priateľom

Príspevok v téme: Dovolenka s priateľom
Aprílka

ahojte, chcem vedieť Váš názor. Pred dvomi týždňami som rezervovala dovolenku na 7 dní už som aj zálohu zaplatila (zo svojho)a s priateľom sme sa pred včerom pohádali lebo prišiel domov ,,ožratý,, tak som mu povedala čo si myslím a on mi teraz povie, že on na žiadnu dovolenku nejde a že to mám zrušiť. Akože nechápem....samozrejme celú sumu zálohy mi nevrátia, ale to ma nehnevá, hnevá ma jeho postoj....Dovolenka by mala byť o necelé dva týždne...

winki

napochybach....taká single dovolenka je uplne super vec. Človek má čas sám na seba, spozná nových ľudí a hlavne neni nikým a ničím obmedzovaným. Sama o sebe sa dozvieš nevídané veci keď si takto sama.

xdanielax

urcite chod, ale bez neho.

predpokladam, ze si sa ho nepytala raz, ci to mas ozaj zrusit, a jeho argument o aute ... na to nemam slov.
Takze nie ze sa budes trapit doma a este prides o zalohu!! Ukaz mu, ze si vies uzit aj bez urazlivca.

lost - :DDD dobry postreh

brazilcanka

sorry ale to je dobry chuj ked mas zrusit dovolenku lebo si musi dat porobit auto. to si ho ide davat do poriadku zrovna ked si rezervovala dovolenku:)a este aj vie o tom ze mas zaplatenu zalohu a aj tak ti naisto povedal ze to mas zrusit. no comment. a co ked ste sa pohadali, snad neni koniec sveta a sa aj udobrite, ak sa skor nerozidete s tym jeho postojom. a este by sa mal aj urazat ze by si isla aj bezneho? tak nech..aspon bude vidiet ze nie si odkazana na jeho spolocnost

Blondula

sweater* ... neurazi sa,neviem preco si to myslim,ale dotycna na dovolenku kvoli priatelovi urcite nepojde,lebo jej da na vyber...bud ona,alebo dovolenka :DDD