Dovolenka s priateľom

Príspevok v téme: Dovolenka s priateľom
Aprílka

ahojte, chcem vedieť Váš názor. Pred dvomi týždňami som rezervovala dovolenku na 7 dní už som aj zálohu zaplatila (zo svojho)a s priateľom sme sa pred včerom pohádali lebo prišiel domov ,,ožratý,, tak som mu povedala čo si myslím a on mi teraz povie, že on na žiadnu dovolenku nejde a že to mám zrušiť. Akože nechápem....samozrejme celú sumu zálohy mi nevrátia, ale to ma nehnevá, hnevá ma jeho postoj....Dovolenka by mala byť o necelé dva týždne...

dazdovka666

Tiez sa pripajam, nerus nic - leda by ti zacvakal mlady pan celu zalohu. Ak nezacvaka, ber kamosku na dovolenku a vytri mu oci. A v septembri sup do Pariza, nech si mlady nemysli, ze si na nom zavisla! ;)

Blondula

ako bolo spomenute,nerus ziadnu dovolenku !!! kvoli nadurdenemu pankovi si predsa nebudes kazit leto !!! bud pojde,alebo si zober niekoho ineho so sebou !!! krasne leto prajem :P

Aprílka

Veď ja tak nad tým uvažujem, že na chvílu aspoň vypnem aj od priateľa a prídem na iné myšlienky a splním si tak aspoň môj sen :) a zažijem niečo nové a uvidím aj iný kraj sveta...

kukucko

Podla mna dobry napad to zrusit a ist v septembri sama do Pariza. Aspon si obaja od seba na chvilku oddychnete. Urcite Vam to prospeje. ;-)

Aprílka

On definitívne povedal, že to mám zrušiť, že on si musí dať porobiť auto, vymeniť rozvody atď....rozmýšlam, že to zruším a v septembri si spravím sama radosť na narodeniny výletom do Paríža :)lebo o tom snívam a viem, že on by tam nešieľ tak to mám jednu príležitosť tam ísť a veľmi by som chcela.

brazilcanka

urcite to nerus a chod s niekym inym, najlepsie s kamoskou alebo sestrou. ja by som segru brala hned, kebyze partner odmietne ist. a uzi si dovolenku sama a on si uvedomi, aky bol sprosty a ze ste si to mohli uzit spolu. a zbytocne ti neprepadne polka zalohy alebo kolko. ale najskor by som sa s nim urcite porozpravala a spytala sa ho to este raz. mne sa toto stava pravidelne, ze sa pohadame s frajerom pred odchodom na vylet, dovolenku, chatu. zatial sme vzdy isli spolu a pocas cesty alebo dovolenky sme sa udobrili a bolo super.

jahodka123

Neboj, to ho prejde. Nič neruš. Hlavne na neho netlač, on to rozdýcha a uvdíš, jaká to bude super dovolenka ;)

Zaran

Ak trucuje,zožeň si niekoho iného,s kým pôjdeš(mama,kamarátka...)proste niekto,s kým sa cítiš dobre a kto by ti bol schopný si svoju čiastku vyplatiť.

ja40

typicki zbabeli muzi,co muzi deti su to!
namiesto toho,aby sa ospravedlnili tak sa nadurdia a trucuju ako take male deti...ak ti na tom velmi zalezi,tak sa pekne porozpravajte udobrite sa a uzite si dovolenky,ak nie tak to nesil,nehaj to tak...tiez zalezi co si mu pri tej hadke povedala,co ho tak napajedilo...