Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syslie zuby

Príspevok v téme: Syslie zuby
Peter21

Dobrý deň. Trpím tým že mám väčšie 2 predné zuby, vyzerám ako syseľ. Závidím ľuďom ktorím pri rozprávaní nie sú zuby takmer vidieť, to môj prípad bohužiaľ nie je... Viem že sú omnoho horšie problémy, ale mňa to veľmi trápi a znižuje mi to sebavedomie. Bojím sa rozprávať, smiať... Je to len estetický problém, na zuboch som ešte nikdy nemal kaz ani nemám plombu, zubár mi nikdy nič nemusel vŕtať a vždy ma pochváli že mám zdravé zuby, lenže mne sa nepáčia... Neviete náhodou či neexistuje nejaká možnosť orezania tých zubov? alebo nejaký iný spôsob? Ak áno kde sa to robí? Máte nejaké skúsenosti? Koľko to stojí? Vytrhávanie alebo umelé zuby neprichádzajú u mňa v úvahu... Za rady budem veľmi vďační.

Lulu2011

urcite nieco existuje, ved aj Fredy Mercury si dal urobit zuby, tiez mal poriadne dopredu a dlhe, skus zavolat, alebo napisat na nejaku sukromnu stomatologiu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syslie zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk