skvely gynekolog v ZA ?poradte

Príspevok v téme: skvely gynekolog v ZA ?poradte
napochybach

dobrý den,
chcela by som ísť ku gynekologovi,ale naozaj dobremu,lebo viem o par gynmekologoch tu v nasej Ziline,ze nie su dobri,a chcem mat naozaj dobreho,citliveho,jemneho,nie nejakeho hrubeho,a skor aj takeho,aby ma vypocul a nie len " vysetril a cau " ..
hartel vraj uz neberie ziadne pacientky,vraj on je najlepsi zo Ziliny,poradite nejakeho ineho ?
som si nasla na nete este jedneho vraj dobregho ..Martin Sudek ..chodite niekto k nemu ,aky je ?berie este pacientky ?nema plno ,aky ma pristup ?
dakujem za vase odpovede

Danielle24

A inak, vobec si nemyslim, ze by muzi boli lepsi gynekologovia alebo naopak :) To sa neda povedat. Aj mne mama hovori, ze chlapi su lepsi, ale ja osobne o tom nie som presvedcena.. pretoze, ja som mala doteraz (no, s vynimkou mojej "zubarky") vzdy lepsie skusenosti so zenami-doktorkami. Zdali sa mi ovela citlivejsie, chapavejsie.. Neviem. Netreba sa nechat ovplyvnit pohlavim toho doktora :)) Ale zase, muzi-zubari su fakt profici :-)

Danielle24

Vies, rozmyslam, ze ho zmenim do buducna. Teraz mi je to viac-menej jedno..chodim tam fakt len minimalne asi tak 1x3roky na preventivnu(chvalabohu, vytoky ani nic podobne som nikdy nemala, klop klop :)) .. Ale, clovek nikdy nevie, ci sa tam raz neobjavi nejaka hrcka abo co. Minule mi jedna pani povedal v cakarni, ze jej nasiel cysty a ani ju poriadne neposlal na vsetky potrebne vysetrenia, takze ju odmietli vo fakultnej operovat.. Tá pani to nechcela moc rozoberat.

napochybach

ja praveze som nikdy u ziadnej zatial nebola,tak velmi zle sa mi hovori ,ale co viem z rozpravania,viem,ze su stari ti chlapi a nemaju nervy,ako ty vravis ...
chlapi sa nepozdavaju ?zase moija mama mi vravi,ze len chlapi su najlepsi,ze zeny su necitlive,tak ja potom uz neviem ...
preco by si ich rada zmenila ?ak smiem vediet ?nie su trpezlivi ?ci ?nedobri odbornici ?chcem ,aby ten gynekolog bol aj normalnym clovekom so srdcom,nielen odbornikom...a najma,aby bol jemny ..nic viac .ale takeho sa asi nedockam

Danielle24

stale rozmyslam nad tym, ze by som sa preradila k nejakej zene-gynekologicke, lebo chlapi sa mi moc nepozdavaju.. strasne su nervozni tito doktori.. nechcem to tu takto na fore moc rozpytvavat, ale co maju sestricka, tak si , chudera minule aj poplakala, co tak po nej vrieskal stary.. :/ otras. Neviem, ako je to s gynekologickami tu v ZA ?? :)

Danielle24

Neviem. Ja som vedena u Veseleho + Jamrišek , ak ti to nieco hovori, ale... ee .. tiez by som to rada menila, ale neviem, kam :(
S doktormi je to teraz fakt strasne tazke.

napochybach

o par viem,ktori su stari ,netrpezlivi.,necitlivi a nedobri ..ale k tym nechcem ..

okrem hartela by som chcela nejakeho dobreho,prosim baby,poradte mi ..ak viete