Morske prasa a prenosne choroby

Anudlik

Dobry den prosim vas je svrab prenosny na cloveka ? Ak ano ako sa to na clovwku prejavuje a da sa to liecit ? Vopred dakujem za odpoved

Deria

gabi, bud chod k vetovi naspät a povedz, ze mu to nepomaha alebo este lepsie, chod k inemu! nikto ti tu nepovie, co mu je, pretoze nikto z nas nie je vet a keby aj, diagnoza sa neurcuje na dialku. urcite to nenechaj tak a rychlo bez k vetovi, aby nebolo neskoro!! pravdepodobne nie je dobra diagnoza alebo lieky. chudatko, iste trpi.:(

jey jey

Dobry den.prosim o radu... morske prasiatko ma extremne svrbenie,zacina stracat srst a tvori sa mu rana na chrbte (chrasta). boli sme u veterinara,ale sa to vratilo...je to liecitelne? a aka diagnoza? a jeto zivotu nebezpecne?(pre morca?)...dakujem,gabi

Chlo_e

EVKA moje malo to iste ,chod cim skor veterinarovi on ti s tým poradi,ked som si moje kupovala tak som si to nevšimla malo ešte aj na uškách niečo..ale neboj zmizne mu to len chod s tým veterinarovi čim skor

Agnes999

Evka www.morcata.cz pozri si tento odkaz konkretne svrab, pravdepodobne ho tvoje morca ma, je lahko liecitelny ale len v prvych stadiach, ak prejde do posledneho stadia liecba je uz casto rezistetna. Nelieceny svrab konci vzdy smrtou. Ja som tiez mala morca so svrabom, nastudovala som si to, isla som k vetovi a proste mu oznamila, ze chcem, aby mu pichol ivermectin, treba to 2x opakovat vzdy po 10-14 dnoch a preslo to.

mifor

Akurát včera bola v televíznych novinách správa o chlapcovi, čo mal morské prasa a od morčaťa sa nakazil akousi plesňou.