Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znovu ma niekto sklamal, a ja už nechem byť vždy tá, ktorá zle dopadne....

Príspevok v téme: znovu ma niekto sklamal, a ja už nechem byť vždy tá, ktorá zle dopadne....
biankaaa

Každý o mne hovorí, že som veľmi dobrá baba, nikdy som nikomu vedome neublížila, kamarátkam sa snažím pomôcť ked treba, aj ked som mala vzťahy, brala som ohľad na druhých,- rodičov, kamarátov, pred dvoma rokmi sa mi skončil dlhší vzťah, ja som tu kvôli priateľovi ostala, aj ked som nemala prácu, pretože ma prosil nech neodchádzam, a nakoniec ma opustil, našiel si babu z vyšších kruhov, ktorej rodičia mu platia dovolenky a taak. Pred mesiacom som sa cez net zoznámila s jedným chlapom - 37 rokov mal, bol veľmi neštastný, pretože nachytal svoju priateľku, s ktorou mal mať v septembri svadbu, že ho podvádza. Ona mala dieťa, o ktoré sa on staral od dvoch mesiacov, dal im všetko a ona mu pobrala všetko z bytu, a nechala ho kvôli bohatšiemu... ja som vedela ako zle sa cíti, lebo som to isté preživala, veľa sme spolu telefonovali, až sme sa stretli.Cítili sme sa spolu veľmi dobre, no ked som videla, že on sa chcel somnou stretnúť každý den býva 50 km odomna povedala som že viac ako kamarátstvo mu dat neviem, lebo on na vzťah nie je pripravený a ja v septembri odchádzam do anglicka na rok. Ale bolo nám vždy a vždy lepšie, až došlo k objatiam, bozkom aj som unho prespala, citili sme sa spolu veľmi dobre, on mi stále vravel že ma miluje, že je somnou štastný nikto sa kumne tak pekne nesprával ako on, odhováral ma od anglicka, plakal, nech neodchádzam. Chcel ist somnou na dovolenku, vraj nech si pre peniaze nerobím starosti, on mi ju zaplatí, len chce somnou stráviť pekné chvíle - odmietla som to. A v sobotu som sa dozvedela, že ma klamal. Celý čas mi tvrdil, že má 37 rokov, no v skutočnosti má 42 ( vôbec na to nevyzerá, a dve deti nemajú 13 a 15, ale 22 a 20 rokov), ja mám 27. Bol to premna šok, že zase som ja dopadla zle a celé to začalo tak, že som mu chcela pomôcť, robila som mu bútľavú vrbu. Pýtala som sa prečo klamal a on vravel, že keby som vedela pravdu, nedala by som tomu šancu, vyčítala som mu, že starý chren si hľadá mmladé pipky, či sa nehanbí on túži strašne po dieťati ešte, ale to je jedno. Mna to už neskutočne štve, že vždy som ja tá, ktorá zle pochodí a ako sa hovorí za dobrotu na žobrotu.... bola som dva roky sama, konečne som po dlhom čase cítila aké je to príjemné ked sa ma niekto dotkne, pobozká, sadli sme si, aj ked som nebola zamilovaná. On sa mi prosí, nech mu dám šancu. Tú už nechcem, ale fakt uvažujem, užiť si leto, on mna oklamal, prečo by som nemala využiť čo mi ponúka? ja som vždy pre každého bola dobrá ked mal problémy, pomáhala, nevyužívala a nič z toho. Už aj ja chcem na seba myslieť!

jingles

bohužial dnes to tak je že každý myslí len sám na seba musíš to tak robiť aj ty správaj sa ku každému tak ako sa on správa k tebe čiže tak ako si zaslúži a nemusíš byť potom sklamaná a nahnevaná sama na seba že ty si tá dobrá a oni tí zlí

kafe

biankaaa, človek čo NEmyslí aj na seba vôbec nie je dobrý človek. Prečo? Lebo ubližuje a zanedbáva SEBA. Takže s tým prestaň, si rovnako dôležitá ako tí druhí. Nauč sa pomáhať sebe, rozmaznávať AJ sama seba, dať občas AJ svoje potreby na prvé miesto. Len pozor, lebo akýkoľvek extrém je zlý a dokázať si udržať zlatú strednú cestu je fakt umenie.
Nauč sa rozhodovať a robiť veci ktoré TY CHCEŠ, pretože ich chceš, nie pretože ťa frajer ukecá a ty sa z lásky k nemu obetuješ. Ak chceš využiť tohoto chlapíka, aby si mala krajšie leto, tak ho využi. Ale myslím si, že to leto krajšie mať nebudeš.
"Už aj ja chcem na seba myslieť!" - a bráni ti niekto? Roky si sa zanedbávala, mysliac si, že to je normálne a správne. Nie neni to správne. Najdôležitejší človek pre tebe máš byť TY SAMA.

akomak

No ved vravím. Ked ti nevadia starší, tych päť rokov je uz jedno. Aj ty su budes uberať z veku ked budes taka stará. Čas plynie nechutne rychlo. Čo je na tom že si pár rokov ubral. Este ked aj vyzerá mladšie. Ved je to len cislo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znovu ma niekto sklamal, a ja už nechem byť vždy tá, ktorá zle dopadne.... - Fórum - ZDRAVIE.sk