Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hanbím sa dievčat

hoterwood

Ludia a viete co je sila ? Mam 26 a este stale som panic!!! Ja uz si neviem co si mam mysliet ci niesom gej:) ale urcite nie !!!!!U mna taka silna hanblivost ze to je az neuveritelne nerozumiem tomu preco ? Verte mi niesom s takych ludi ktory sedia za internetom a sprtaju si s palcom v nose :D A najhorsie na tom je to ze zeny maju o mna zaujem nechcem sa vam tu vychvalovat ale pisem aka je pravda...
Myslim si ze moze to byt aj tym ze nezijem na slovensku ...mozno je to tym ze som v zahranici ludia ja neviem .... ale vsak zeny su vsade
Dakujem vam

chlapec28

ako nemyslim ze som az taky spatny ale vacsina ludi mi hovori ze vyzteram na 14-16 tak som zacal chodit do posilovne ale to vyzor tvare asi nezmeni:Dmam aj auto penaze by sa tiez nasli ale neviem preco mam taky strach:D a nemyslite si ze som taky typ co je stale doma za pc chodim kazdy den von aj s kamosmi ale s babami malokedy na diskoteky som tiez chodil teraz som posledny polrok nebol tak neviem no:(

2423

Normalne :D
ale nie tak podla toho kto to je a ako vyzera ak je to niekto znamy tak v pohode komunikujem ale ak je to nejaky cudzi starsi muz cca. 22-30 rokov dokazem akurat tak odzdravit proste sa hanbim nadviazat nejaku konverzaciu co ja viem preco?
preco sa pytas?

2423

ja sa hanbim chlapcov
taakze my dvaja sme si fifty/fifty
a co mam robit? snad sa raz najde niekto koho sa hanbit nebudem...

Leela333

Vemeno, je mi jasné, že máš komplexy zo žien, zrejme si ešte nijakú ani nemal, lebo si sa s nimi nevedel baviť, tak k nim prechovávaš nenávisť a máš o nich veľmi pomýlené predstavy. V prvom rade sa začni liečiť až potom skús niekomu radiť ;-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hanbím sa dievčat - Fórum - ZDRAVIE.sk