Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rebríček najzdravších potravín sveta.....

Vemeno

Pokial chcete zit zdravo a jest zdrave potraviny, nezostava nic ine, ako vybehnut rano na polia s motykami a do mrku pracovat. Potom staci uz len pozbierat urodu.

lost

"k tým druhom zeleniny, ktorým sa hovorí elixír zdravia a mladosti."

trochu silne slova pre nejaku burinu..

to je ako keby som dnes povedal
"och slnko je tak super zdravy elexir, staci sa valat na zemi a omladi vas"
o den na to:
"och mesacny svit je tak super, lebo odrazaju fotony slnka a pridavaju mu zmes z Mesiaca, take enonuno, odporucam"
a o den na to
"och, ak neni ani mesiac, ani slnko, aspon sa opalujte a valajte na zemi pod hviezdami, ved su ich miliardy a urcite vas omladia"
a potom o den na to
"aj ked je tma a zamracene, valatje sa na zemi, lebo tma regeneruje pokozku a kozu a vas mozog"

cize..
vsetko je super mega hyper zdrave..

tak je to takto, preco nespisat zoznam nezdravych potravin? ved ich bude asi len 5, maximalne 6..

tymto sposobom je zdravi aj megdonald.. lebo obsahuje muku v trojobale a to je psenica a psenica je super mega hyper luxusny elixir a uber-potravina..

lost

haha...

vzdy a aspon raz za rok sa najde nejaka super rastlina, ci BURINA, ktora lieci rakovinu, lieci tamto a tamto (nikdy nie retardaciu, zajimavy)

a realita je aka?

len to cloveku dava falosnu nadej a ziadne vysledky..

pistacie? mnho ludi je alergickych na orechy a teda aj pistacie a kde je CHIA len tak mimochodom?

a dat do zoznamu VODU, boha jeho, TOPKY... clanok na urovni nudiaceho sa skolkara na prestavke..

tolko super zdravych potravin okolo seba mame a rasie, ale zuajimave je ze populacia je coraz zavislejsia na ATB a chemii celkovo, viac alergikov, ale hlavne ze kazda potravina lieci vsetko mozne..

zavidim vam tu slepost a slepu vieru..

kiezby som sa dokazal nejak buchnut po hlave tak, aby som bol tak naivny..

fifiBB

ešte si myslím že tam mal byť olivový olej, hliva ustricová, goji, lanové semienka ..s tou vodou je to otázne, hlavne s našou chlorovanou..

ževyskum

Zvláštny rebríček. Ked je svetový, prečo tam nie je aj zahraničné ovocie? A že je ovocie ako také najzdravsia potravina všetci vieme, spolu so zeleninou , čakala som pri tej titulke nieco iné. Väčšina tychto akože výskumov su pekné blbosti ktoré všetci vedia.

brazilcanka

tolko ovocia v prvych 10tich som necakala, skor by som to skombinovala s potravinami ktore su na dalsich miestach v rebricku...hm.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rebríček najzdravších potravín sveta..... - Fórum - ZDRAVIE.sk