7,5 ročný vzťah v 23 rokoch..

kukucko

No to sa stava, ze po dlhsom obdobi usporiadaneho zivota pridu na cloveka take chutky (lebo stereotip zabija a zivot je zmena). A stava a to i muzom. Predsa len, 7 rocny vztah, to uz je dost na pocit potreby zmeny. Tak v takomto rozpolozeni, ako si Ty, nie je naozaj vhodne si zakladat rodinu. Vyblazni sa pekne s priatelmi, resp. si najdi novych a uzi si troska zivota. Vsak tato Tvoja druha puberta nebude trvat dlho a zasa sa vratis k svojim predoslim planom. A budes mat dalsich 7 rokov na neruseny vztah nielen k partnerovi ale mozno i k svojim buducim detom. ;-)

ZENA :)

ved aj na to samozrejme myslim, uvazujem, zvazujem...mozno mi staci rok len na to aby som sa vyblaznila, cestovala, venovala sa len a len sebe - konecne! ja viem ze vztah je o davani, a tak dalej, ale citim sa vycerpana a chcem byt chvilku len sebec a robit, to co sa mne chce, co mna bavi a naplna...ja len ci to je normalne, ze sa dievca, co ma vsetko usporiadane a naplanovane od nepamati zacne behom par mesiacov chovat ako blazon...normalne sa nespoznavam!

kukucko

No ked mas chut si este uzivat, tak si uzivaj slobodu. Urcite este nemusis riesit povinnosti, ked sa na to necitis. V sucasnej dobe je vseobecne taky trend odkladat povinnosti na co najneskor a uzivat si co najdlhsie. Najdolezitejsie je, aby si robila to, co Ta naplna stastim a spokojnostou. Ale ver tomu, ze v 40. rokoch budes mat menej sil ako teraz a mozno budes potom lutovat, ze si to s detmi tak dlho odkladala.

ZENA :)

no ved toto, neviem ci to klape, vsade citam o krize po 7 rokoch, stagnacia..blablabla...a popravde, necitim sa na deti, manzelstvo...mam pocit, ze som v 16rokoch preskocila pubertu...ale zas nemam deti, zavazky...a je lepsie, ze ma to prepadlo teraz akoby som mala riesit problemy dietatom a svatbou..a pak by mi "preplo"...neviem, akosi sa mi behom polroka poprehadzovali moje zivotne hodnoty v rebricku...po 30 sa vidim niekde v bytiku s manzelom, dietatom...ale 7 rokov do 30 sa nevidim nikde... :(..a to ma ubija!

J111

Preco by sa nemohla vydat a mat deticky, ak je vsetko v poriadku. Dokedy s nim budes chodit, vsak kolko parov topanok este chcete pri tom chodeni zodrat, neskoda?:D

brazilcanka

a co chce dalej tvoj partner? chce rodinu, deti, chce si ta vziat? ja v tvojom veku som este vobec nepremyslala nad manzelstvom alebo rodinou, ale asi preto lebo som nikdy nemala taky dlhy a vazny vztah v takom veku. teraz ked mam 28 uz nad tym konecne premyslam, ze do 30tky by som to chcela stihnut:)urcite si este uzivaj zivota co najviac so svojim drahym, hlavne aby to klapalo. podla mna sa nemas kde ponahlat ani s vydajom ani s detmi a urcite sa ani znepokojovat ze co dalej, mas vsetko pred sebou.