Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pristroj DIACOM

965874

Dnes sme boli na tom slávnom vyšetrení je to len o získaní eur od chudobných ludí kým vás balamúti rozprávkami tak je milý ale ak nekúpite od neho výrobky tak je arogantný trapko narozprávať toho vie vela ale to čo som už dávno vedela a popis choroby píše rukou ešte arogantnejšia pani tolko ktomu títo ludia sú bez chrptovej kosti .......

samdoma

PPKK je Peter Kožuch, ktorý používa prístroj Diacom a pchá do ľudí výživové doplnky. Veď je to jasné z každého jeho príspevku.

LMarika

Ak aj na ten Diacom idete a nejake diagnozy vam ukaze, dobre je overit si veci aj u riadnych lekarov, ci je to naozaj vsetko tak, ako sa tam ukazalo.

samdoma

Počuj, Peter Kožuch, daj si pozor, takto si klientov nezískaš. Akurát si možeš narobiť vážne problémy. Tu ukazuješ nazorne čo si ty za diagnostika a liečiteľa. Ty nemaš rad ludi, ako im možeš pomahať? Mysliš že ked si daš sem na stranku na seba kontakt tak su všetci taky padnuty na hlavu že hned k tebe poletia? Ešte si na to neprišiel že to je proti pravidlam tohto portalu? K tebe by som neišiel ani keby si robil zadarmo. A čo ja viem Albertova nie je lekar je psycholog vyštudovany a chodia za nou ludia s psychickymi problémami aj tebe by sa to zišlo zda sa.

PPKK

a este nieco ...ak sa najaky tupy nedorobeny clovek necha vysetrit za 70 eur od nejakej ALbertovej..tiez nie je normalny..napok ti vysetrujuci na -odkaz odstránený- nie su ziadni lekari... :-D :-D :-D a zapamatajte si, ze ak mi ma zachranit zivot sustruznik z U.S. STEEL tak mi ho zachrani...aj ked nie je lekar..ktory moze na mna z vysoka sr.ť

PPKK

Vsetci buzerantkovia, co neveria, budu na tom zdravotne stale horsie..neprajem im to,ale to je realita..vytahovanie penazi je od lekarov..to su najvacsi buzerantkovia, ktori dozivotne tahaju peniaze za lieky, ktore neliecia, len stabilizuju,aby nedajboze neprisli o zakaznika...ale toto vsetko sa da aj liecit vazeni...neveriaci su neinteligentni chudaci...pretoze vdaka svojej blbosti neveria..a myslia si, ze zdravotne tazkosti im nadelil Boh...ze zdrav.problemy vznikaju len tak..ze niekto urcil.,ty budes mat boreliozu..ty budes mat diabetes..ty to budes mat az za 8 rokov..atd...sprosti ludia, ktori sa nechaju klamat buzerantskymi lekarmi donekonecna..tak ako slovensko nasou nadhernou Vladou SR...to su slovaci..oni za to nemozu..ale fandia hokeju, ktory uz tiez za nic nestoji...silny hokejovi fanusikovia..Slovenskooooooooo...Slovenskoooooo..ale blbe a vytunelovane..ako Vase mozgy

tojeon

idem im tusim napisat nech si na neho posvietia. na to su zakony. potom ze ma clovek verit alternative ked su tam taketo ksichty.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.