Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pristroj DIACOM

tojeon

no ved toto ta diagnostika estranky co to tu hodil - asi ten posuk - to je ten podvodnik co ma aj mailovu adresu alternamedica. na albertovej mieste by som ho dala na sud. ona ma na stranke ochrannu znamku co som si vsimol. neverim ze tento parazit ma s nou nieco spolocne.

laura321

NEVERIM, to je teda riadny parazit... ale kazdy vie, kto ide k Albertovej a vidi tam ako kontakt nejakeho posuka, ze to nebude ona...

neverim

ludia nieco neuveritelne co su toto za podvodnici. a este si tu napise ze nie pristroj je zly ale ludia ktori ho obsluhuju. no ano, len zabudol napisat, ze aj on je jeden z tych, ktorym nemozno verit. si predstavte, segra mi hovori, ze ta psychologicka albertova robi v centre alternamedica. tak ja samozrejme idem na internet podla toho hladat. dam si do vyhladavaca alternamedica a otvori sa mi tam alternamedica.estranky.sk. tak tam kliknem a to je prosim pekne tento vykuk cize ziadna albertova. jednoducho pouzil nazov jej centra aby sa na nej prizivil. na bliti mi je z takychto ludi. potom som si o nom nieco zistovala a ziadne medicinske vzdelanie, ale distribuuje vyzivove doplnky a hra sa na odbornika.
v cechach platia nove zakony o zakaze poskytovania zravotnickych sluzieb nezdravotnikmi. verim ze to coskoro pride aj k nam lebo takychto podvodnikov je tu na slovensku uz privela. len z nas vytahuju prachy a nicomu nerozumeju. kupia si pristroj a uz su z nich doktori. odrazu mame vsetci plesne, parazity, chlamydie, boreliu, candidu. len hlupak tomuto moze verit.

mascha

krásny pozitívny príklad...
ja som však v DE zažila,keď praktický lekár ktorý má v ordinácii tiež tento prístroj,mi biorezonančné vyšetrenie nechcel spraviť,lebo neveril mne,ale výsledkom klasickej medicíny...

cocker.ba

dnes som bol prvykrat na diacome u mojho lekara, ktory to ma ako hobby a to mi robil bezplatne.u mna ide uz o liecbu nie diagnostiku a este minimalne 10-12 navstev ma caka.vyliecil tym pol svojej rodiny a nakolko svojho lekara poznam 20 rokov tak nemam dovod mu neverit.diacom funguje na principe nikola teslu-na biorezonancii. kazda molekula ma urcitu hranicnu frekvenciu, kedy sa po jej prekroceni rozpadne, tak ako skleny pohar pri ultrazvuku. tak preco by diacom nemal fungovat? v mojom pripade vobec nemoze byt ani reci o nejakom vytahovani penazi...
ten kto neveri diacomu, neveri ani akupunktore, homeopatii atd a zastava len konzervativnu liecbu. a ta casto zlyhava a len a len podporuje farmakobiznis.

Irén 1

Všetky tieto prístroje sú len vyťahovaním peniazov od dôverčivých ľudí- aj ja som na to naletela, bohužiaľ mi neskoro o tom povedala neter, že brala nejaké prípravky od nich na parazity a po 3 sedeniach jej bolo povedané, že už ich nemá, ale má niečo iné a dala jej zas preparáty- lenže ona ich tentoraz nezobrala a išla k inému poradcovi na Diacom a tam zas parazity a ukázal jej na monitore, že aha je toho plno, všetky čreva, no všade a vtedy pochopila, že o čom to kráča, takže tak...Ale kto chce kam pomôžme mu tam a tomu pacebo efekt verím

krado

Ovecka , akže keď niekto kto mal mononukleozu a pristroj mu to ukaze bez toho že by to hovoril je placebo.
Aaach treba zmeniť myslenie už je iná doba bez Dogiem !!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pristroj DIACOM - Fórum - ZDRAVIE.sk