Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pristroj DIACOM

0vecka

precitaj si na nete ako funguje alternativa...napr jeden z mechanizmov som aj sam zazil ide o to ze clovek ide k lekarovi ked sa problemy vystupnuju a je logicke ze za nejaky cas pride ulava a tu pripisu napr tej alternative

ty si nikdy nemala problemy ktore presli same??? ja viac krat napr bolesti hlavy ktore trvaly asia 2-3 roky a potom same presli atd atd skus si to prestudovat.. prave preto sa robia na vsetky lieciva double blinded tests a tie vylucia tieto veci

matka22222

Ovecka,ved preto sa pytam že ako to že funguje na detoch? Take 6 mesačne dieta asi nevie čo je to placebo efekt,či?

0vecka

2 matka22222 precitaj si nieco o placebe a o tom ako funguje alternativna medicina... DIACOM je blbost ako traky...

matka22222

prosim vie mi niekto vysvetlit ak je diacom blbost,prečo vylieči vačšinou deti a babatka? pretože poznam vela ludi ktorym pomohla a nemuseli kupovat žiadne produkty od nich.

A dalšia vec neznašam ked niekto na to povie že su to "vyhodene" peniaze ,pretože vyhodene peniaze mame akurat tak v našich zdr. poistovniach a lekari tiež vela krat nepomožu ale o tom nikto nehovori.

Strejdo

Je divné, že DIACOMom vyšetrujú iba ľudia, ktorí ponúkajú doplnky Starlife. Doplnky výživy Starlife sú možno dobré, ale za nehoráznu cenu. A prečo? Lebo je to pyramída, každý sa potrebuje nabaliť na predaji od papalášov až po mravcov. Stači vedieť obsah ich produktov a z USA si viete tieto doplnky výživy objednať za ZLOMOK ceny a s lepším zložením. Starlife, LR, Avon, Oriflame- všetci sú príživníci založení na pyramídovom predaji, ktorí využívajú ľudskú pohodlnosť ( v hľadaní lacnejších produktov ) a používajú pritom rôzne psychologické ťahy ( ako napríklad vernostné programy, dôvera, "jedna babka povedal" a pod. ).

lenustek123

Ja som raz bola na diacome, a dala som si vysetrit len organy z prstov.. Cize mi merala prostrednictvom nervovych zakonceni, ktore mam na prstoch ako mi funguju jednotlive organy a mohla som to sledovat na grafe.. Bolo to uz davno, tak si to presne nepametam, ale povedala mi, ze mam znecistene hrube crevo (co bola pravda, lebo som uz mala asi stvrty den zapchu, a casto nou trpim), potom, ze mam nieco s hormonami (co je tiez pravda, lebo mi vobec nechodil menses a musela som chodit na injekcie ku gynekologicke aby som dostala) a potom ze mam znizenu stitnu zlazu.. A samozrejme mi nukala produkty, ale nic som si nekupila.. Tu stitnu zlazu som si sla overit ku doktorke a fakt bola znizena.. Hormonalny profil cele zle, PCO syndrom.. Takze podla mna, ten pristroj nie je vymysel, dokaze urcit co vam nefunguje, druha vec su tie produkty, ci su naozaj ucinne to uz neviem :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pristroj DIACOM - Fórum - ZDRAVIE.sk