Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

1. návšteva u gynekológa

Simonečka

ako sex sme mali pravidelne, ale už 5 rokov čo sme spolu to nikdy do mňa nedal takže preto si myslím že stým to nebude...no bodaj by si mala pravdu... najhoršie je to že najskôr budem mať čas v pondelok si kúpiť ten test tak dovtedy tie myšlienky budú nekonečné

Simonečka

no stala sa taká vec že mi to už 5 dní mešká...a to sa mi nikdy do teraz nestalo.. vždy mi to došlo buď presne na deň alebo o deň skôr. priateľa mám v zahraničí terat na 3 týždne a ja v kuse robím tak nemám čas si ísť kúpiť ani test...a s toho som nervozna... sice nemal by byť dôvod prečo by som mala byť tehotná ale inak si to neviem vysvetliť prečo by som to nemala

Simonečka

ďakujem veľmi pekne. Vyskúšam to, nadtym som ani nepremýšlala úprimne..myslím na to najhoršie len a na jednoduché riešenia zabúdm :))

Laurina22

Hlavne si urci k akemu gynekologovi chces ist,zavolaj si tam a spytaj sa ci je potrebne sa objednat alebo mozes prist klasicky.

Vymenny listok nie je potrebny

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

1. návšteva u gynekológa - Fórum - ZDRAVIE.sk