Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyznanie lasky po tyzdni

DzanaFX

panebože keď Tebe urobil to isté, tak načo sa pýtaš, či je to normálne?? Tak asi vidíš, že sa to dá..Že to tak urobil s Tebou, urobil to tak aj s druhou, tak ej to uňho v pohode, takto on funguje a nič s tým bohužiaľ neurobíš...

ajana_D

tak riesim, to ... ja ho ešte stále lubim, aj ked byt s nim uz nechcem - no nemohla by som ... ale mne urobil to iste - rozisiel sa s frajerkou ( 4 roky spolu boli ) hned na druhy den bol so mnou, po mesiaci mi povedal ze ma miluje ( planoval si so mnou buducnost) a zrazu same vyhovorky ze aka som ja zlaa a ze uz nikam nespejeme ) teraz sa s nou dal dokopy z dna na den, viem ze sa stretavali, ale urcite ma nepodvadzal, no a dalsia velka laska...

winki

Mužské pokolenie to slovíčko ľúbim ťa nevníma tak ako ženy. Je s niekým týždeň je mu s ňou fantasticky, konečne je šťastný a naplnený novými emóciami je úplne logické, že to vysloví (ale určito to nemá také hlboké korene ako by sme si mnohé želali) a možno si za to môžme aj samé keďže veľa krát od nich vyžadujeme, aby nám to hovorili do kolečka a donekonečna....tak hovoria.

0vecka

2 ajana_D podla mna ju len tak odrbava :-D ... inak podla mn anieje normalne ze to riesis... je to uz len jeho zivot a nie vas...

Kavenka114

I dont know

Priateľ mal tiež takmer 2 ročný vzťah, potom bol nejaké 2 mesiace sám (samozrejme boli tam nejaké baby, čo ho chceli, skúšal to, ale do vzťahu s nimi nakoniec nešiel). My sme sa poznali už dávnejšie a po dlhšom čase sme sa stretli a neplánovane dali dokopy a po pár dňoch mi povedal, že ma ľúbi.

DzanaFX

...a nikto nepovedal, že s ňou neviedol vzťah skôr...a ten môj to síce urobil až po čase, ale keď začal chodiť so mnou, nechal svoju priateľku kvôli mne a o týždeň mi povedal, že ma miluje (čo je somarina :-D )....

DzanaFX

Muži to berú inak, ako ženy...Je to u niektorých normálne, môj ex urobil presne to isté...:-))A som rada, že to tak je, má priateľku a sú spolu šťastní :-))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyznanie lasky po tyzdni - Fórum - ZDRAVIE.sk