Vyznanie lasky po tyzdni

DzanaFX

panebože keď Tebe urobil to isté, tak načo sa pýtaš, či je to normálne?? Tak asi vidíš, že sa to dá..Že to tak urobil s Tebou, urobil to tak aj s druhou, tak ej to uňho v pohode, takto on funguje a nič s tým bohužiaľ neurobíš...

ajana_D

tak riesim, to ... ja ho ešte stále lubim, aj ked byt s nim uz nechcem - no nemohla by som ... ale mne urobil to iste - rozisiel sa s frajerkou ( 4 roky spolu boli ) hned na druhy den bol so mnou, po mesiaci mi povedal ze ma miluje ( planoval si so mnou buducnost) a zrazu same vyhovorky ze aka som ja zlaa a ze uz nikam nespejeme ) teraz sa s nou dal dokopy z dna na den, viem ze sa stretavali, ale urcite ma nepodvadzal, no a dalsia velka laska...

winki

Mužské pokolenie to slovíčko ľúbim ťa nevníma tak ako ženy. Je s niekým týždeň je mu s ňou fantasticky, konečne je šťastný a naplnený novými emóciami je úplne logické, že to vysloví (ale určito to nemá také hlboké korene ako by sme si mnohé želali) a možno si za to môžme aj samé keďže veľa krát od nich vyžadujeme, aby nám to hovorili do kolečka a donekonečna....tak hovoria.

0vecka

2 ajana_D podla mna ju len tak odrbava :-D ... inak podla mn anieje normalne ze to riesis... je to uz len jeho zivot a nie vas...

Kavenka114

I dont know

Priateľ mal tiež takmer 2 ročný vzťah, potom bol nejaké 2 mesiace sám (samozrejme boli tam nejaké baby, čo ho chceli, skúšal to, ale do vzťahu s nimi nakoniec nešiel). My sme sa poznali už dávnejšie a po dlhšom čase sme sa stretli a neplánovane dali dokopy a po pár dňoch mi povedal, že ma ľúbi.

DzanaFX

...a nikto nepovedal, že s ňou neviedol vzťah skôr...a ten môj to síce urobil až po čase, ale keď začal chodiť so mnou, nechal svoju priateľku kvôli mne a o týždeň mi povedal, že ma miluje (čo je somarina :-D )....

DzanaFX

Muži to berú inak, ako ženy...Je to u niektorých normálne, môj ex urobil presne to isté...:-))A som rada, že to tak je, má priateľku a sú spolu šťastní :-))