Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bielkovinové potraviny

Príspevok v téme: Bielkovinové potraviny
DzanaFX

Ahojte, nechcem držať žiadnu nezmyselnú diétu, len by som chcela niektoré potraviny nahradiť zdravými bielkovinovými, no okrem vajíčok a hydiny ma ani nič iné nenapadá :-D...Chcela by som o5 začať cvičiť :-)))) A nechcem urobiť zas tú istú chybu, že sa zameriam na zlé diétnejšie potraviny...Tak nejaké typy? Aj som trošku googlila, ale tak budem rada, ak mi toho napíšete čo najviac :-)

RNG

Zase nejaky lokalpatriot bijuci sa do prs, ze "aj u nas mame vsetko"
Nuz ked to tam je, najdi mi rovnocenny system tabuliek hodnot jediel, ako ten co som tu uviedol
Ja, ako korenami Slovak by som ho s hrdostou odporucal.
Uvedomte si konecne, ze dnes zijeme v globalnom svete a cokolvek je kdekolvek objavene treba propagovat, aby sa ludia mohli s tym oboznamit a pouzivat.
Ci uz je to z USA, Ciny,Ruska, Indie alebo hoci aj z Brazilskych pralesov

/

Ved aj u nas na SK su clanky kde si moze precitat co potrebuje.Ci mas pocit ze nase slovenske clanky zavadzaju ludi alebo nie su dost dobre?

RNG

Na hodnoty roznych zivin v potravinach pozrite napr na
nutritiondata.self.com
kde si mozete dat miesto uvedeneho cicera(garbanzo) rozne ine jedla do vyhladavaca hore a porovnavat ich, co sa tyka celkovych obsahov aj jednotlivych zivin, vitaminov a mineralov

RNG

podrobnejsie obsahy potravin, zlozenie a zastupenie roznychnzivin v nich, vcitane zlozenia aminokyselin najdes napr na
nutritiondata.self.com
kde staci uviest meno potraviny

/

Soja a cicer su veci ktore obsahuju kvalitne bielkoviny.
Inak ostatne strukoviny sa musia kombinovat/ako som uz pisala/ aby sa dosiahli kvalitne bielkoviny pre telo.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bielkovinové potraviny - Fórum - ZDRAVIE.sk