Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa oddialit menstruacia s hak?

dazdovka666

Ja som to posledne mesiace zacala konecne po rokoch takto robit a je to fajn, nemala som doteraz ziadne spinenie ani ziadne ine problemy. Jednoducho ked mi to nevyhovuje, aby som kramovala, vezmem 2 balenia po sebe bez prestavky.
Niekto tu spomenul umele narusanie cyklu - pri uzivani HAK o "pravy" cyklus ani nejde, vsetko je to "umele", takze myslim, ze nie je o com...

geekygirl7

Zalezi aj od toho aku HAK beries. Ak jednofazovu (vsetky tabletky su rovnake) tak to funguj tak ako pise dasato.
Je ale urcite riziko, ze budes spinit. Riziko je vacsie u znaciek, ktore maju nizsie mnozstvo estrogenu.

zebra108

tiez som pocula o tom ze staci brat lieky bez toho oddychoveho tyzdna a nedostanem len som chcela vediet ze ci je to naoaj tak lebo mi vychadzaju kramy na dovolenku a to by som nerada

kukucko

No, len to neprehanajte s tym umelym narusovanim menstruacneho cyklu, aby ste sa napr. v 40-tke potom necudovali, ked sa Vam vytvoria cysty na vajecnikoch.

dasato

ahojte...jasne ze sa to a je to uplne normalne a bezrizikove... ja to mam sice od kolegyne ale jej to poradil gynekolog ;-)
v mojom pripade islo o to ze priatel chodi na tyzdnovky, takze len vikendy su nase a vzdy mi teda raz za mesiac vysla menstruacia na vikend a to ma rozculovalo...takze ked uzijete poslednu tabletku nedavajte si pauzu ale pokracujte v dalsom blistri normalne dalej...tolko dni, kolko si potrebujes oddialit krvacanie...potom proste prestanes a dostanes menzes ako aj za normalnych okolnosti... pauza 7 dni klasika a zase zacnes novy blister normalne 21 dni uzivat... dokonca mozes uzit aj dva blistre 21+21 hned po sebe...cize ako keby vynechas jedno krvacanie... ked ides napr. na dovolenku alebo tak... ked sa opytas svojho doktora urcite ti tiez povie, ze je to mozne... takze zaidne strachy...
no dufam, ze som pomohla...
ahojte

8saskia8

..hm..mne sa zdá že nie, oddialiť? viem že ju krásne upraví. často som mala 7 dní . prvé 4 dni bolesti,..a teraz čo beeriem HAK pol roka mám 3 dni, bez bolestí..neviem nepočula som o tom..ale keď zistíš ako, napíš. :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Da sa oddialit menstruacia s hak? - Fórum - ZDRAVIE.sk