Zacat vztah s AD?

nina555

doubledog ty si teda dobre mimo... asi sa ti este v zivote nestalo nic tak zavazne ze by ta to polozilo na kolena. trocha empatie by nezaskodilo. som zvedava aky postoj by si zaujal voci sebe, keby ta stretlo v zivote take nestastie alebo trapenie ze by si si nevedel sam poradit. tieto veci su liecitelne a mnohe aj vyliecitelne.

doubledog

co je na tom primitivne?

ja poznam par ludi, co to beru, a ziadny z nich nie je normalny.
a ziadny z nich nema partnera. ja netvrdim, ze su to zli ludia, ale proste maju smolu.

a nebudem sa tvarit, ze su ok.

dam ti otazku:
tebe by nevadilo, keby tvoj priatel bral napr. drogy? brala by si to ako normalnu vec, ktora ti nijak nebrani s nim byt vo vztahu?

coteraz

Fikus to bolo dobre. :-))
ale vsak pohoda, sex je zato potrebny, viem o com hovorim, odmietana minimalne 5 rokov z 10 - nic prijemne teda.

coteraz

Dobre.ano, to bude len rok, co beriem. mala som brat pol roka, len mi to predlzuju. dostala som sa na neuro, lebo mi uz na tetanicke zachvaty nezaberalo Mg ani Ca. no a ona ma poslala aj za psych. no a tak som povedala, co zvyknem robit a odvtedy tam chodim. psych. a neuro. spolupracuju, poznaju sa a informuju.

inga2

no super,vidiš a rozhodla si sa aj sama a myslim,že uplne super.držim ti palce!
vysadzaj lieky pomaly aj keby si ich mala uživat este ovela dlhšie ako do oktobra.

coteraz

Dakujem Inga. no ja mu to este nepoviem. este 3 mesiace to budem brat, myslim, ze dovtedy to za vztah ani nemusim povazovat. a ked budeme vtedy este spolu a bude mi s nim takto dobre, ako teraz, tak to vysadenie zvladnem urcite aj bez jeho pomoci.ani si to nevsimne.

inga2

ČO TO JE ZA NAZOR??????????????
ktokolvek a kedykolvek sa može ocitnut v takej situacii ,že uživa AD.stači par dni prepracovanosti v robote,smrt blizkeho ,strata najbližsieho človeka a ste tam každy.to, že niekto uživa AD,neznamena,že nie je normalny alebo, že nema chut na sex!!!
a že nebude vedieť viesť normalny partnersky život?to snad nemysliš važne?
to je teda riadne primitivne!
al ej eto tvoj nazor,tak ti ho neberiem,len dufam,že v živote ta nestretne niečo ako bolest chrbtice alebo nebodaj in avažna choroba ,ktora by tvoje myslenie tak skomplikovala,že by si musel uživat AD,aj ked by si nijak inak nikomu nesposoboval žiadne partnerske problemy.........

coteraz

Bola som schopna viest uplne normalny partnersky zivot, moj byvaly nechcel. mavala som problemy mozno tak kvoli matke a takym veciam, ale cim som bola vyrovnanejsia, tym menej chcel byt so mnou.takze schopna som. aj na sex som mavala vzdy chut, rada som urobila druhemu fajn, jedine ze som si neuzivala ked doslo na mna, ale o tom nevedel. jediny problem bol mozno, ze som byvala dost sucha, ked som a mockrat umyvala predtym.