Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
placka

Mám uz par mesiacov problém v manzelstve. Manzel si ma vobec nevsima, vsetko co mu poviem, tak na vsetko reaguje podrazdene az agresívne. Neviem, ako na to mám reagovať. Problém a zlom nastal v tom, ze si našiel frajerku, ja som sa s tym nevedela vyrovnať. Skončil s tym, po mojich prosbách, ked som ziadala ospravedlnenie, hovoril,ze nemá sa začo ospravedlnovať, ze mu nevyhovuje nase manzelstvo. Ja sa teraz trapim koli tomu dost dlho... Chcela som vztah zachrániť, ale myslím, ze uz tam nie su z jeho strany ziadne city. Nechce sa o tom rozpravat, stale sa hádame... Ja od neho chcem lásku, on povedal, ze mi ju uz nedokáze dať. Ze sa pokúsi, ale vsetko mu vadí.. Nechcem ho stratiť, vsetku vinu hadze na mna, ze ho stale rozculujem.. Pracuje velmi dlho v praci a mne chyba, tlacim nanho aby bol viac so mnou, potrebujem to ale on mi povie ze ho to nezaujíma.. Rozvod bude tou najhorsou vecou pre mna, dá sa to prekonať??? Myslím tým, či sa taký človek zmení, alebo zostane len taký agresívny a podráždený a ja si budem nahovárať, ze mozno sa to niekedy zmení....

winki

Plačka, musíš sa ovládať. Pokiaľ ešte nepodal žiadosť o rozvod, tak nič neni stratené. Len si musíš uvedomiť, že to posledné čo si želá je to, aby ho doma večer čakalo žieňa na pokraji nervového zrútenia a on bude nútený vysvetlovať veci, ktoré vlastne ani nevie vysvetliť.
A to je aj dôvod prečo sa vracia tak neskoro.
Nájdi si koníčka, choď si zabehať alebo sa daj na zumbu, fitko, tanec.....odreaguješ sa prídeš na iné myšlienky a tak isto budete mať aj nejaký námet na rozhovor.
Vybehni von s kamoškami, zájdi na nákupy, do kaderníctva......
Môžeš ho kľudne aj pár večerov nechať samého doma a ty sa choď baviť. Ale aspoň raz do týždňa mu navar a čakaj ho večer šťastná, pekná, svieža a hlavne ako nič neriešacia manželka.

placka

winki, máš pravdu, ja stale riesim to iste co bolo, co bude, ako bude a on je z toho uplne nervozny, len ma od seba odstrkuje, nerozprava, hovorí mi škaredo (to som mu povedla, aby si nedovoloval a on na to, ze to jeho nervy)..... len dokázem to v sebe potlačiť??? Musím..

winki

Nemusím byť tá utešovateľka, aby som vedela ako sa vacsina chlapov správa. Skúsenosti ma naučili ako sa napr. môj chlap správal keď som dokolečka riešila isté veci a vidím ako sa začal správať, keď som prestala riešiť jeho. A takisto vidím aj tieto chyby u kamošiek....riešia, tlačia, kričia, plačú a jediné čo dosiahnu je útek a pomenovanie histerická stíhačka s ktorou sa nedá žiť. A pritom stačí len trošku spomaliť a a viac sa zaoberať sebou ako vzťahom.

jahodka123

winki - nejak moc do toho vidíš, ty si asi jedna z tých utešovateliek cudzích chlapov, čo ???

placka - držím palce, ale baby ti radia dobre. skús sa ho trošku strániť teraz, sprav si svoj program a bud silna a hlavne sa s nim nejakú dobu nebav o vás dvoch. držím palce !

gumka

predychavaj, dychaj zhlboka, ak by si mala vybuchnut, tak radsej vyjdi z bytu sa poprechadzat na chvilku, drzim ti palce

winki

A čo čakáš? Aby zostal a počúval krik a plač hysterickej ženy ku ktorej v tech chvílí cíti len a len odpor?
Keď môže ísť inam, tam kde ho budú obklopovať úsmevmi a dobrou náladou.

placka

Dakujem, za odpovede. Chcem byt urcite nad vecou a uz sa nechcem ponizovat, len niekedy je to taky tlak, ze to nevydrzím a prasknem.... A co urobí on??? zdupká...

gumka

skus byt este trpezliva, nevyhladavaj jeho spolocnost, netlac na neho, samemu mu musi trknut v hlave - uz tu bolo vela podobnych tem,precitaj, vydrz este nejake dva tri mesiace ale spravaj sa zrkadlovo k nemu - tak isto ako on k tebe, vtedy chlapom dopne a vacsinou hodia spatecku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem vo vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk