Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jak zdravo pribrat?

bingham

JohnMars...

ty zrejme myslis 7g sacharidov

no a teraz k tym bielkovinam...prilis velke mnozstvo zatazuje cely traviaci trakt...a hlavne take velke mnozstvo tvoje telo ani nevyuzije...

a este k tym 7g bielkovin...to akoze ked niekto vazsi 125kg...tak ma denne prijat 875g bielkovin hej ???...myslim ze to je sluny zabijak na telo

zdraviepribr

mozno som malinka 165 cm ale som moc tenka kazdy si to vsima aj ja citim nasebe len kosti fakt pri vyske malabych mat aspon tych 52 kg najmenejs om kukala..ale mne je jedno na kg lebo nekdo ma zase tazke kosti jak ja napr.ale kazdy mi hovori ze vyzeram hrozne pred dvoa tyzdnami ma brali na infuzky pritom jem..ale aj doktori ze sommoc chuda zaludok mam pokazene..priotm fakt jem zdravo nic take nejem a ani nemozem hocico tak neviem :(ja sa snazim ale len schudnem!:(

zdraviepribr

tak ale ja sa citim zle takto som moc tenka..chapes? toje ten dovod..jas a citim zle nekedy som na infuzke jemi tak zle

Matej

bingham.. preco by to nebolo zdraviu prospesne? podla teba su bielkoviny skodlive?.. to je bezna denna davka.. kulturisti beru 5 - 7g na kg.. a ziju..

co sa tyka mna aj ja by som mohol pribrat a aj by som chcel ale nieco pravdy ma aj lost ze ked to je genetika tak si moc nepomozes.. ja mam rychly metabolizmus a proste aj ked sa natlacim tak do troch hodin som hladny.. a to sedim pred pocitacom.. a aj tak nepriberiem.. ale 45 kg nemusi byt malo v pomere k vyske.. kolko merias?

lost

naco priberat?
Ved telo asi vie co je najlepsie, ci nie? :)
jeden chce schudnut, lebo ma (geneticky) 110cm obvod bedrovej kosti (neviem ako sa to vola v krajcirstve, proste prdel..)
a chce 95cm, ale to nie je fyzikalne mozne, tak naco sa s tym trapit?
jeden chce mat namiesto 75-80cm aspon 90cm, ale naco?
telo je telo
podla mna je lepsie sa telu prisposobit ako sa ho snazit riadit resp menit ho..
nehovorim o jemnej korigacii hmotnosti alebo pomeru tuku/svalov.. ale nie brutalne..

no ja sa snazim tiez pribrat :D
a priberam tak, ze jem keydkolvek a kolkokolvek len chcem (ale nie lacne smejdne a mastne jedla) ale nejak nepriberam.. nevadi - aspon sa mozem cely den napchavat a ludia nechapu, ten ich pohlad, ach, to je na nezaplatenie :D na vsetko ostatne tu mas....... (nemozem robit reklamu)

zdraviepribr

hej otosm pocula ze viac krat denni cvici chodim ja hend jak menej jem schudnem ...tak skusam nejako inak tak sa pytam kto ma jake skusenosti no vazim len 45kg:)..no neco skusim:)
dakujem ale ked nekdo viac tak piste kludne:)ja si ztoho spravym nejaky denni program na kazdy den:)

Matej

Veľa jesť.. samozrejme nie tuky.. netlač do seba na posedenie maslo (lepší príklad ma nenapadol).. ide o to aby si denne prijal aspoň 2 - 3g bielkovín na kg telesnej váhy.. teda keď vážiš 70kg.. tak +- 175g bielkovín.. a to hlavne z vajíčok (ale s mierou nie 25 denne).. tvaroh.. mäso.. ryža.. ovsené vločky.. žiadne čipsy ani sladkosti..sem tam skoč do posilky.. a jesť 3 - 5 krát denne radšej menšie dávky a častejšie.. nezabúdať aj na obocie..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jak zdravo pribrat? - Fórum - ZDRAVIE.sk